Тостер TEFAL TT420D30

EQUINOX TT420D30 Елегантний тостер з двома відділеннями нержавіючої сталі для скибочок хліба

Тостер з відділеннями для 2 скибочок хліба, елегантний дизайн, зручне використання передньої панелі.

 • Корпус з нержавіючої сталі та хромована верхня кришка з нержавіючої сталі.
 • 3 функції: зупинка підсмажування, підігрів та розморожування з використанням світлових індикаторів.

Довідка: TT420D30

Коли елегантність відповідає ефективності

Використання тостера скорочує час приготування бутербродів і дозволяє обходитися без масла. Тостер Tefal TT420D30 одночасно підсмажує дві скибочки хліба, при цьому ви можете вибирати шматочки різного розміру і товщини. Дана модель виконана в корпусі з нержавіючої сталі, відрізняється елегантним зовнішнім виглядом, високою надійністю, розширеним функціоналом і конкурентною ціною. Характеристики та переваги Tefal TT420 — хороший вибір для всіх, хто цінує свій час і є прихильником здорового харчування. Прилад допоможе швидко приготувати вдома тости з пшеничного, житнього і цільнозернового хліба. Ви можете використовувати скибочки різного розміру — завдяки функції високого підйому навіть нестандартні тости легко витягуються. Управління всіма процесами здійснюється за допомогою підсвічених індикаторами кнопок на лицьовій стороні тостера. Крім підсмажування хліба до хрусткої скоринки на сніданок (в діапазоні 6 рівнів), пристрій можна використовувати для розморожування нарізаних скибочок, а також для підігріву вже підсушених і підсмажених шматочків. Ця модель оснащена знімним лотком для збору крихт, тому догляд за нею не представляє ніяких труднощів. Де купити? Кухонна техніка TEFAL реалізується через звичайні і інтернет-магазини наших офіційних партнерів з доставкою по всій Україні. Здійснюючи покупку в авторизованих торгових точках, ви можете бути впевнені в оригінальності товарів — всі вони забезпечені сервісними гарантіями.
Важлива інформація
 • Передня панель: проста у використанні

  Легкий доступ: всі функції на боці тостера

 • Підсмажування на будь-який смак

  7 позицій підсмажування на будь-який смак

 • Кнопка Стоп / Виймання з світловими індикаторами

  Функція відміни, щоб зупинити цикл смаження в будь-який момент

 • Кнопка розморожування / нагрівання з світловими індикаторами

  Розморожування заморожених і розігрівання раніше підсмажених тостів

 • Змінна ширина відділення для скибочок хліба

  Функція автоматичного центрування хліба: ідеально підходить для тонких і товстих скибочок

 • Високій підйом тостів

  Легко виймати тости, навіть найменші скибочки

 • Знімний лоток для крихт

  Зберігайте тостер чистим

 • Корпус із нержавіючої сталі

  Проста елегантність на вашій кухні

Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Кнопка розморожування (defrost) дає можливість розморозити хліб і автоматично додає час на приготування тосту.
Функція підігріву (Reheat) автоматично зменшує час смаження до приблизно 30 секунд, щоб тільки прогріти тост, що охолонув, але не спалити його.
Ні, наші тостери не придатні для пакетиків для тостів.
Ця функція дає можливість підняти вище тримач для хліба, щоб можна було діставати маленькі вироби, такі як пончики й бублики, не обпалюючи пальці!
На робочій поверхні, де є достатньо місця, подалі від легкозаймистих предметів (фіранки, кошик для сміття, електрична розетка, тощо) і тільки під доглядом.
Практично будь-якого, що продається в магазинах. Слід пам'ятати, що сухий хліб смажиться швидше, ніж свіжий. Заморожений хліб смажиться більш повільно. За допомогою термостату можна відрегулювати рівень підсмажування за смаком. Якщо скибка хліба застрягає у приладі, витягніть вилку з розетки й дайте приладу охолонути. Далі ви можете витягнути скибку без жодного ризику обпектися.
Різниця у рівні вологості різних типів хлібу може вплинути на час та ступінь підсмажування хлібу. Дещо сухий хліб слід смажити на найнижчій позиції. Найсвіжіший або цільнозерновий хліб підсмажується на більш високій позиції. Хліб із нерівною поверхнею, такий як англійські булочки, може потребувати більш високого положення підсмажування.
Так, для хліба, що містить насіння.
Ні, для хліба, що містить фрукти. Підсмажування такого хліба призведе до погіршення смаку, крім того, фрукти можуть згоріти до попелу, що пов'язано з ризиком пошкодження матеріалу.
Ми не рекомендуємо нагрівати або смажити продукти з цукровою глазур'ю.
Так. Завдяки функції автоматичного центрування, яка є в усіх наших тостерах, і поглибленому й розширеному відсіку в усіх наших нових моделях ви можете легко смажити в тостері булочки, рогалики, тонкі й товсті скибки без побоювання, що вони пригорять до нагрівального елемента.
Ні. Ніколи не використовуйте тостер для запікання, грилю або розморожування інших заморожених продуктів, крім хліба.
Це можливо тільки в тому разі, якщо прилад має відповідну функцію. Зверніть увагу, що підігрівати можна одночасно не більше 2 або 3 булочок, інакше виникає ризик надмірної концентрації тепла.
Ні, прилад можна використовувати лише в одному режимі.
Сухий хліб смажиться швидше, ніж свіжий. Заморожений хліб смажиться більш повільно.
Ви можете відрегулювати ступень підсмажування за допомогою регулятора підрум'янювання.
Перед очищенням, обслуговуванням або складанням на зберігання треба вимкнути тостер з мережі й дати йому охолонути. Для очищення тостера й шнура живлення зовні користуйтеся м'якою серветкою або злегка вологою губкою з мийним засобом, потім просушіть. Щоб очистити лоток для крихт, зніміть його й протріть вологою серветкою. Не мийте його в посудомийній машині. Доглядаючи за тостером, ніколи не користуйтеся агресивними чистячими засобами, металевими предметами або абразивними мочалками. А також ніколи не торкайтеся нагрівального елемента.
Важіль фіксується притиснутим донизу тільки тоді, коли тостер ввімкнений у електромережу. Якщо проблема залишається, вимкніть тостер, переверніть його над мийкою й злегка потрусіть, щоб прибрати великі крихти, що можуть блокувати механізм важеля. Якщо це не допомагає вирішити проблему, віднесіть тостер до сертифікованого сервісного центру.
Одна скибочка хліба у тостері, що розрахований на дві скибки, спричиняє нерівномірний розподіл тепла.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Звичайний хліб, нарізаний квадратиками. Пам'ятайте, що несвіжий хліб обсмажується скоріше, ніж свіжий. Заморожений хліб смажиться довше залежно від моделі. Ваш тостер має кнопку для смаження замороженого хліба.
Немає сенсу викидати тост, який вже охолонув. Його можна підігріти за допомогою функції reheat на вашому тостері (залежно від моделі).
Вимкніть прилад і дайте йому охолонути. Від'єднайте прилад від електромережі перш ніж намагатися витягнути хліб. Після цього можна дістати скибку, що застрягла, без ризику торкнутися гарячого елемента. Пам'ятайте, що залишати тостер без догляду під час його роботи небезпечно.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.