TEFAL Тостер Tefal TOAS Sense 2S TT693110

Тостер Tefal TOAS Sense 2S TT693110 Почніть свій день з легкості

Оптимізуйте свою кухню за допомогою інтуїтивно зрозумілого, далекоглядного тостера, який настільки ж красивий, як і функціональний. Тостер Tefal має 2 відсіки для хліба. Насолоджуйтеся підсмаженим до досконалості хлібом – саме таким, яким вам подобається, завдяки великому цифровому дисплею зі зворотним відліком і 4 спеціальним функціям з сенсорними кнопками. Завдяки зручним функціям і простому, але сучасному дизайну смачний тост не змусить себе довго чекати.

Довідка: TT693110

Тостер Tefal: Почніть свій день з легкості

Насолоджуйтесь ідеально підрум'яненими тостами на будь-який смак з тостером Tefal – сучасним, інтуїтивно зрозумілим приладом, який настільки ж вишуканий, як і далекоглядний. Цей витончений повністю білий тостер гарантує, що ваш тост завжди вийде таким, як вам подобається. Оснащений вбудованим мінімалістичним цифровим екраном, який показує зворотний відлік часу підсмажування, він також пропонує діапазон із семи рівнів пыдсмажування, від злегка золотистого до повністю хрусткого тосту – ідеально підходить для індивідуальних результатів. Додаткові зручні функції включають спеціальні функції зупинки, розморожування та підігрівання з індикатором, слот з регульованою шириною та автоматичним центруванням хліба, знімний лоток для крихт для легкого очищення та важіль високої підйомної сили для полегшення видалення тостів. Крім того, він пропонує обтічний естетичний та інтуїтивно зрозумілий дизайн, який ідеально підходить для стільниці будь-якої сучасної, вишуканої кухні.
Важлива інформація
 • Цифровий екран із зворотним відліком часу

  Завдяки мінімалістичному цифровому екрану, на якому чітко видно зворотний відлік часу, можна легко дізнатися, скільки часу очікування залишилося.

 • 4 спеціальні функції з сенсорними кнопками

  Завдяки простим у використанні сенсорним кнопкам 4 спеціальні функції (7 рівнів підсмажування, зупинка, розморожування і нагрівання) можуть запускатись одним дотиком: регулювати 1-7 рівнів підсмажування, негайна зупинка циклу підсмажування, смажити заморожений хліб і нагрівати попередньо підсмажений хліб за 30 секунд.

 • Індивідуальні підсмажування на будь-який смак

  Завдяки 7 рівням підсмажування: злегка підрум'янений або надзвичайно хрусткий, насолоджуйтеся ідеальними тостами саме так, як вам подобається.

 • Тости високо піднімаються для того, щоб можна було легко їх дістати

  Легко виймайте навіть найдрібніший шматочок тосту завдяки зручному важелю високого підйому.

 • Знімний лоток для крихт для легкого прибирання

 • Слот із регулюьованою шириною для автоматичного центрування хліба

  Ідеально підходить як для тонких, так і для товстих скибочок, відсік ругульованої ширини автоматично центрує ваш хліб, забезпечуючи щоразу ідеальні результати.

Технічні характеристики
Short Toast slot  
2S  
Plastic  
Функція піднімання    
Зупинка    
Розморожування    
Розігрів    
Автоматична функція відцентрованого розміщення хліба для рівномірного підсмажування    
Знімний піддон для крихт    
Відсік для зберігання шнура    
Світловий індикатор    
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Кнопка розморожування (defrost) дає можливість розморозити хліб і автоматично додає час на приготування тосту.
Функція підігріву (Reheat) автоматично зменшує час смаження до приблизно 30 секунд, щоб тільки прогріти тост, що охолонув, але не спалити його.
Ні, наші тостери не придатні для пакетиків для тостів.
Ця функція дає можливість підняти вище тримач для хліба, щоб можна було діставати маленькі вироби, такі як пончики й бублики, не обпалюючи пальці!
На робочій поверхні, де є достатньо місця, подалі від легкозаймистих предметів (фіранки, кошик для сміття, електрична розетка, тощо) і тільки під доглядом.
Практично будь-якого, що продається в магазинах. Слід пам'ятати, що сухий хліб смажиться швидше, ніж свіжий. Заморожений хліб смажиться більш повільно. За допомогою термостату можна відрегулювати рівень підсмажування за смаком. Якщо скибка хліба застрягає у приладі, витягніть вилку з розетки й дайте приладу охолонути. Далі ви можете витягнути скибку без жодного ризику обпектися.
Різниця у рівні вологості різних типів хлібу може вплинути на час та ступінь підсмажування хлібу. Дещо сухий хліб слід смажити на найнижчій позиції. Найсвіжіший або цільнозерновий хліб підсмажується на більш високій позиції. Хліб із нерівною поверхнею, такий як англійські булочки, може потребувати більш високого положення підсмажування.
Так, для хліба, що містить насіння.
Ні, для хліба, що містить фрукти. Підсмажування такого хліба призведе до погіршення смаку, крім того, фрукти можуть згоріти до попелу, що пов'язано з ризиком пошкодження матеріалу.
Ми не рекомендуємо нагрівати або смажити продукти з цукровою глазур'ю.
Так. Завдяки функції автоматичного центрування, яка є в усіх наших тостерах, і поглибленому й розширеному відсіку в усіх наших нових моделях ви можете легко смажити в тостері булочки, рогалики, тонкі й товсті скибки без побоювання, що вони пригорять до нагрівального елемента.
Ні. Ніколи не використовуйте тостер для запікання, грилю або розморожування інших заморожених продуктів, крім хліба.
Це можливо тільки в тому разі, якщо прилад має відповідну функцію. Зверніть увагу, що підігрівати можна одночасно не більше 2 або 3 булочок, інакше виникає ризик надмірної концентрації тепла.
Ні, прилад можна використовувати лише в одному режимі.
Сухий хліб смажиться швидше, ніж свіжий. Заморожений хліб смажиться більш повільно.
Ви можете відрегулювати ступень підсмажування за допомогою регулятора підрум'янювання.
Перед очищенням, обслуговуванням або складанням на зберігання треба вимкнути тостер з мережі й дати йому охолонути. Для очищення тостера й шнура живлення зовні користуйтеся м'якою серветкою або злегка вологою губкою з мийним засобом, потім просушіть. Щоб очистити лоток для крихт, зніміть його й протріть вологою серветкою. Не мийте його в посудомийній машині. Доглядаючи за тостером, ніколи не користуйтеся агресивними чистячими засобами, металевими предметами або абразивними мочалками. А також ніколи не торкайтеся нагрівального елемента.
Важіль фіксується притиснутим донизу тільки тоді, коли тостер ввімкнений у електромережу. Якщо проблема залишається, вимкніть тостер, переверніть його над мийкою й злегка потрусіть, щоб прибрати великі крихти, що можуть блокувати механізм важеля. Якщо це не допомагає вирішити проблему, віднесіть тостер до сертифікованого сервісного центру.
Одна скибочка хліба у тостері, що розрахований на дві скибки, спричиняє нерівномірний розподіл тепла.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Звичайний хліб, нарізаний квадратиками. Пам'ятайте, що несвіжий хліб обсмажується скоріше, ніж свіжий. Заморожений хліб смажиться довше залежно від моделі. Ваш тостер має кнопку для смаження замороженого хліба.
Немає сенсу викидати тост, який вже охолонув. Його можна підігріти за допомогою функції reheat на вашому тостері (залежно від моделі).
Вимкніть прилад і дайте йому охолонути. Від'єднайте прилад від електромережі перш ніж намагатися витягнути хліб. Після цього можна дістати скибку, що застрягла, без ризику торкнутися гарячого елемента. Пам'ятайте, що залишати тостер без догляду під час його роботи небезпечно.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.