TEFAL Snack XL SW701110

Snack XL SW701110 Готуйте гарячі закуски з вашими улюбленими начинками!

Сендвічниця Tefal Snack XL - це підсмажені вишукані закуски з начинкою прямо на вашій кухні! Її дуже великі та дуже глибокі пластини перетворять всі ваші улюблені інгредієнти в готові ситні бутерброди зі смачною начинкою. Більш того, ці пластини можна миттєво замінити, на пластини для вафель, що входять в комплект, щоб отримати дуже глибокі вафлі, які вміщають багато начинки.

Довідка: SW701110

Tefal Snack XL: підсмажені закуски з начинками

Щоденне приготування перетвориться на приємне заняття, якщо під рукою є функціональна кухонна техніка. Цей компактний потужний мультімейкер від TEFAL допоможе швидко зробити і гарячий бутерброд з улюбленою начинкою, і вишукані бельгійські вафлі. Характеристики та переваги: Бутербродниця TEFAL Snack XL SW701110 за один раз приготує 4 ситних сендвіча або дві щедрі порції солодкого десерту, а цікаві рецепти ви знайдете в доданому буклеті. У комплект пристрою входять знімні пластини з антипригарним покриттям що легко миються. Після використання їх можна обполоснути під струменем води або відправити в посудомийку. Сендвічниця отримала безліч хороших відгуків: користувачі відзначають рівномірний нагрів продуктів та універсальність конструкції. Для приготування бутербродів можна вибирати тости різного розміру з різних сортів хліба. Передбачений роздільник на робочих панелях акуратно трансформує шматок хліба в апетитний трикутник. Серед плюсів даної моделі, крім доступної ціни, — ергономічність і лаконічний дизайн: вафельниця в складеному стані займає мінімум місця і органічно поєднується з будь-яким стилем інтер'єру. Де купити? Шукайте товари TEFAL в офлайн— і інтернет-магазинах наших партнерів в Україні, які вказані на сайті. Сюди приходять останні новинки бренду, і тут у кожного покупця є 100% гарантія придбати оригінальний побутовий прилад. Під час доставки завжди перевіряйте гарантійний талон — він дає право на розширений сервіс.
Важлива інформація
 • Надзвичайно смачні гарячі бутерброди

  Насолоджуйтесь вишуканими бутербродами, наповненими усіма вашими улюбленими інгредієнтами, завдяки надзвичайно великим пластинам, які ширші та глибші, ніж класичні.

 • Хліб усіх розмірів

  Ідеально підходить для всіх розмірів і сортів хліба, забезпечуючи різноманітні апетитні результати.

 • Знімні пластини

  У комплект входять дві глибокі знімні пластини: одна для бутербродів, а інша для вафель - ідеально підходить для різноманітних смачних начинок.

 • default

  Можна мити в посудомийній машині

  Пластини, які можна мити в посудомийній машині, забезпечують швидке та легке очищення.

 • Потужна

  Потужність 850 Вт забезпечує надзвичайні результати.

 • Вертикальне зберігання

  Для більшої зручності Snack XL можна зберігати вертикально, щоб заощадити місце, коли ви її не використовуєте.

Технічні характеристики
Знімні пластини для приготування    
Книга рецептів у комплекті    
Функції Сендвічниця-вафельниця  
Антипригарне покриття Так  
Індикатор готовності до роботи    
Індикатор попереднього нагрівання    
Світловий індикатор    
Розміри пластин для приготування 26,8 x 13,7  cm
Кнопка ввімкнення/вимкнення    
Можливість очищення в посудомийній машині    
Деталі, які можна мити в посудомийній машині пластини  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.