TEFAL TOAS INCLUEDO TT533811

TOAS INCLUEDO TT533811 Створений для вас - створений для всіх

Серія Tefal Includeo, створена нашими дизайнерами у співпраці з користувачами, адаптується до потреб кожного. Цей ергономічний тостер оснащений простими у використанні функціями: двома надширокими отворами для хліба, добре видимими і зручними для читання елементами управління, щипцями для тостів на магнітах і кнопкою підйому для безпечного діставання шматочків хліба. Завдяки 7 рівнями підсмаження на будь-який смак, цей тостер ідеально підходить для повсякденного використання!

Довідка: TT533811

Ергономічний тостер на дві скибочки з продуманими функціями, призначений для всіх

З тостером серії Includeo підсмажування хліба перетвориться на приємне  домашнє заняття. Прилад зручний і безпечний у роботі завдяки вдосконаленій конструкції, широким приймальним отворам та збільшеним елементам керування. Основні відомості та характеристики: За одне приготування тостер Tefal TT533811 дозволяє отримати дві рівномірно просмажені скибочки хліба. Пристрій відцентрує хліб і підсушить його так, як ви любите: можна вибирати ступінь обсмаження від ніжно-золотистої до темної скоринки. Готові тости підійдуть для ситного бутерброду до ранкової кави, солодких тостів до чаю, а також для приготування сухариків для супу та салатів. Будь-якої миті процес обсмаження можна зупинити примусово, натиснувши кнопку Stop. Для безпечного вилучення готових тостів різного розміру передбачено: опція підйому тостів; зручні магнітні щипці. Універсальний Tefal тостер відрізняється лаконічним дизайном, тому прилад органічно впишеться в інтер'єр будь-якої сучасної кухні. Догляд за пристроєм мінімальний — досить періодично очищати знімний піддон від крихт, що накопичилися. Де купити? Щоб замовити в Україні побутову техніку TEFAL для дому, звертайтесь до нашого офіційного інтернет-магазину. Тут представлені нові моделі та популярні пристрої зі споживчих ТОП-рейтингів за найкращими цінами. Доставка здійснюється у будь-яке місто України.
Важлива інформація
 • Оптимальна простота використання

  Цей ергономічний тостер з двома скибочками, оснащений легкими для читання елементами управління і практичними функціями, продумано розроблений для забезпечення простоти використання для всіх.

 • Підсмажте так, як вам подобається

  Злегка золотиста або дуже хрустка скоринка - насолоджуйтеся скибочкою тосту так, як вам подобається, завдяки 7 рівням регулювання.

 • Видимі та читабельні елементи управління

  Високопомітні елементи управління у великих форматах*, розроблені для оптимального читання та максимальної зручності використання. *Майже в 1,8 рази більше, ніж у нашому модельному ряду Subito.

 • Знімний піддон для крихт

  Піддон для крихт збирає всі крихти, які впали під час приготування тостів. Він легко знімається для швидкого та легкого прибирання.

 • Діставайте тости легко та безпечно

  Завдяки кнопці підйому можна без зусиль отримати навіть найменші шматочки хліба.

 • Щипці для тостів

  Щипці дозволяють легко витягувати підсмажені скибочки хліба, не обпалюючись. Магнітні щипці можна прикріпити до обох сторін тостера, коли вони не використовуються. Незалежно від того, правша ви чи шульга, ними легко користуватися. Силіконове покриття в нижній частині затиску гарантує безпечне використання.

Технічні характеристики
Short Toast slot  
2S  
Plastic  
Функція піднімання    
Потужність 720-850  W
Зупинка    
Рівні контролю 7 BROWNING LEVELS  
Автоматична функція відцентрованого розміщення хліба для рівномірного підсмажування    
Знімний піддон для крихт    
Відсік для зберігання шнура    
Світловий індикатор    
Кольори black  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Кнопка розморожування (defrost) дає можливість розморозити хліб і автоматично додає час на приготування тосту.
Функція підігріву (Reheat) автоматично зменшує час смаження до приблизно 30 секунд, щоб тільки прогріти тост, що охолонув, але не спалити його.
Ні, наші тостери не придатні для пакетиків для тостів.
Ця функція дає можливість підняти вище тримач для хліба, щоб можна було діставати маленькі вироби, такі як пончики й бублики, не обпалюючи пальці!
На робочій поверхні, де є достатньо місця, подалі від легкозаймистих предметів (фіранки, кошик для сміття, електрична розетка, тощо) і тільки під доглядом.
Практично будь-якого, що продається в магазинах. Слід пам'ятати, що сухий хліб смажиться швидше, ніж свіжий. Заморожений хліб смажиться більш повільно. За допомогою термостату можна відрегулювати рівень підсмажування за смаком. Якщо скибка хліба застрягає у приладі, витягніть вилку з розетки й дайте приладу охолонути. Далі ви можете витягнути скибку без жодного ризику обпектися.
Різниця у рівні вологості різних типів хлібу може вплинути на час та ступінь підсмажування хлібу. Дещо сухий хліб слід смажити на найнижчій позиції. Найсвіжіший або цільнозерновий хліб підсмажується на більш високій позиції. Хліб із нерівною поверхнею, такий як англійські булочки, може потребувати більш високого положення підсмажування.
Так, для хліба, що містить насіння.
Ні, для хліба, що містить фрукти. Підсмажування такого хліба призведе до погіршення смаку, крім того, фрукти можуть згоріти до попелу, що пов'язано з ризиком пошкодження матеріалу.
Ми не рекомендуємо нагрівати або смажити продукти з цукровою глазур'ю.
Так. Завдяки функції автоматичного центрування, яка є в усіх наших тостерах, і поглибленому й розширеному відсіку в усіх наших нових моделях ви можете легко смажити в тостері булочки, рогалики, тонкі й товсті скибки без побоювання, що вони пригорять до нагрівального елемента.
Ні. Ніколи не використовуйте тостер для запікання, грилю або розморожування інших заморожених продуктів, крім хліба.
Це можливо тільки в тому разі, якщо прилад має відповідну функцію. Зверніть увагу, що підігрівати можна одночасно не більше 2 або 3 булочок, інакше виникає ризик надмірної концентрації тепла.
Ні, прилад можна використовувати лише в одному режимі.
Сухий хліб смажиться швидше, ніж свіжий. Заморожений хліб смажиться більш повільно.
Ви можете відрегулювати ступень підсмажування за допомогою регулятора підрум'янювання.
Перед очищенням, обслуговуванням або складанням на зберігання треба вимкнути тостер з мережі й дати йому охолонути. Для очищення тостера й шнура живлення зовні користуйтеся м'якою серветкою або злегка вологою губкою з мийним засобом, потім просушіть. Щоб очистити лоток для крихт, зніміть його й протріть вологою серветкою. Не мийте його в посудомийній машині. Доглядаючи за тостером, ніколи не користуйтеся агресивними чистячими засобами, металевими предметами або абразивними мочалками. А також ніколи не торкайтеся нагрівального елемента.
Важіль фіксується притиснутим донизу тільки тоді, коли тостер ввімкнений у електромережу. Якщо проблема залишається, вимкніть тостер, переверніть його над мийкою й злегка потрусіть, щоб прибрати великі крихти, що можуть блокувати механізм важеля. Якщо це не допомагає вирішити проблему, віднесіть тостер до сертифікованого сервісного центру.
Одна скибочка хліба у тостері, що розрахований на дві скибки, спричиняє нерівномірний розподіл тепла.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Звичайний хліб, нарізаний квадратиками. Пам'ятайте, що несвіжий хліб обсмажується скоріше, ніж свіжий. Заморожений хліб смажиться довше залежно від моделі. Ваш тостер має кнопку для смаження замороженого хліба.
Немає сенсу викидати тост, який вже охолонув. Його можна підігріти за допомогою функції reheat на вашому тостері (залежно від моделі).
Вимкніть прилад і дайте йому охолонути. Від'єднайте прилад від електромережі перш ніж намагатися витягнути хліб. Після цього можна дістати скибку, що застрягла, без ризику торкнутися гарячого елемента. Пам'ятайте, що залишати тостер без догляду під час його роботи небезпечно.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.