TEFAL TOASTER TT640810

TOASTER TT640810 Розпочніть свій ранок одним натисканням кнопки і збережіть ваш улюблений результат підсмажування

Модернізуйте свою кухню з інтуїтивним, передбачливим тостером, водночас красивим та функціональним. З тостером Tefal на 2 шматочки хліба, насолоджуйтеся бездоганними підсмаженими тостами - так, як вам подобається, завдяки  обраним налаштуванням, що легко встановлюються, великим цифровим зворотним відліком і 7 рівнями підсмажування. Зі зручними функціями та простим, але сучасним дизайном, до смачних тостів лише один дотик.

Довідка: TT640810

Тостер Tefal: Ваші улюблені налаштування одним дотиком

Цю модель вирізняє не лише елегантний зовнішній вигляд, але й розширений функціонал. Використовуючи тостер Tefal TT640810, можна підсмажувати скибочки хліба різних розмірів та товщини, а цифровий екран підкаже скільки часу залишилося до повної готовності. Основні відомості та характеристики: Це досконалий Tefal тостер з: інтуїтивним керуванням; двома широкими приймальними відділеннями; важелем підйому для маленьких скибочок; знімним піддоном для крихт; 7-ма режимами підсмажування. Користувач може вибирати рівень обсмаження, а також при необхідності припиняти процес примусово, використовуючи кнопку stop. Особливість цієї моделі полягає в тому, що тостер зберігає індивідуальні налаштування: натисніть кнопку прямого доступу — і прилад приготує тост, як ви любите. Tefal TT640810 допоможе приготувати ароматні тости з свіжого та замороженого хліба, його можна використовувати і для підігріву вже підсушених скибочок. Рівномірне приготування грінок різної товщини забезпечується завдяки автоматичному центруванню. Де купити? Бренд TEFAL представляє свою техніку для дому в Україні в офіційному інтернет-магазині. На сторінках сайту можна побачити весь наш асортимент, познайомитись з новинками та замовити товари за найкращою ціною, з доставкою у будь-яке місто України.
Важлива інформація
 • Обрані налаштування

  Збережіть ваші улюбленні налаштування для підсмажування тостів. Швидко та зручно отримайте улюблений рівень підсмаження завдяки спеціальній кнопці прямого доступу.

 • Продуманий цифровий екран зі зворотним відліком

  Cучасний дизайн оснащений мінімалістичним та легким для сприйняття цифровим екраном, який показує зворотний відлік часу підсмажування, для точного контролю підсмажування та бездоганних результатів. Сучасна та витончена естетика.

 • Приготування тостів на будь який смак

  Злегка золотистий чи дуже хрусткий - насолоджуйтесь ідельними тостами так, як вам подобається, завдяки 7 рівням підсмажування.

 • 3 спеціальні функції одним дотиком

  За допомогою простих функцій зупинки, розморожування і підігріву зі світловим індикатором, ви зможете негайно зупинити цикл підсмажування; приготувати заморожений хліб і пыдігріти раніше підсмажений хліб за 30 секунд.

 • Відділення з змінною шириною для автоматичного центрування хліба

  Ідеально як для тонких, так і для товстих тостів, завдяки регульованій ширині відділень хліб автоматично стає по центру відділення та рівномірно обсмажується з обох боків.

 • Знімний піддон для крихт для зручного очищення

  Піддон для крихт легко висувається, завдяки чому очищення відбувається швидко і легко. 

 • Важіль високого підйому для легкого виймання тостів

  Легко виймайте навіть найменший шматочок тосту завдяки зручному важелю високого підйому.

Технічні характеристики
Short Toast slot  
2S  
Plastic  
Функція піднімання    
Потужність 850  W
Зупинка    
Розморожування    
Розігрів    
Рівні контролю 7  
Автоматична функція відцентрованого розміщення хліба для рівномірного підсмажування    
Знімний піддон для крихт    
Світловий індикатор    
Кольори Black  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Кнопка розморожування (defrost) дає можливість розморозити хліб і автоматично додає час на приготування тосту.
Функція підігріву (Reheat) автоматично зменшує час смаження до приблизно 30 секунд, щоб тільки прогріти тост, що охолонув, але не спалити його.
Ні, наші тостери не придатні для пакетиків для тостів.
Ця функція дає можливість підняти вище тримач для хліба, щоб можна було діставати маленькі вироби, такі як пончики й бублики, не обпалюючи пальці!
На робочій поверхні, де є достатньо місця, подалі від легкозаймистих предметів (фіранки, кошик для сміття, електрична розетка, тощо) і тільки під доглядом.
Практично будь-якого, що продається в магазинах. Слід пам'ятати, що сухий хліб смажиться швидше, ніж свіжий. Заморожений хліб смажиться більш повільно. За допомогою термостату можна відрегулювати рівень підсмажування за смаком. Якщо скибка хліба застрягає у приладі, витягніть вилку з розетки й дайте приладу охолонути. Далі ви можете витягнути скибку без жодного ризику обпектися.
Різниця у рівні вологості різних типів хлібу може вплинути на час та ступінь підсмажування хлібу. Дещо сухий хліб слід смажити на найнижчій позиції. Найсвіжіший або цільнозерновий хліб підсмажується на більш високій позиції. Хліб із нерівною поверхнею, такий як англійські булочки, може потребувати більш високого положення підсмажування.
Так, для хліба, що містить насіння.
Ні, для хліба, що містить фрукти. Підсмажування такого хліба призведе до погіршення смаку, крім того, фрукти можуть згоріти до попелу, що пов'язано з ризиком пошкодження матеріалу.
Ми не рекомендуємо нагрівати або смажити продукти з цукровою глазур'ю.
Так. Завдяки функції автоматичного центрування, яка є в усіх наших тостерах, і поглибленому й розширеному відсіку в усіх наших нових моделях ви можете легко смажити в тостері булочки, рогалики, тонкі й товсті скибки без побоювання, що вони пригорять до нагрівального елемента.
Ні. Ніколи не використовуйте тостер для запікання, грилю або розморожування інших заморожених продуктів, крім хліба.
Це можливо тільки в тому разі, якщо прилад має відповідну функцію. Зверніть увагу, що підігрівати можна одночасно не більше 2 або 3 булочок, інакше виникає ризик надмірної концентрації тепла.
Ні, прилад можна використовувати лише в одному режимі.
Сухий хліб смажиться швидше, ніж свіжий. Заморожений хліб смажиться більш повільно.
Ви можете відрегулювати ступень підсмажування за допомогою регулятора підрум'янювання.
Перед очищенням, обслуговуванням або складанням на зберігання треба вимкнути тостер з мережі й дати йому охолонути. Для очищення тостера й шнура живлення зовні користуйтеся м'якою серветкою або злегка вологою губкою з мийним засобом, потім просушіть. Щоб очистити лоток для крихт, зніміть його й протріть вологою серветкою. Не мийте його в посудомийній машині. Доглядаючи за тостером, ніколи не користуйтеся агресивними чистячими засобами, металевими предметами або абразивними мочалками. А також ніколи не торкайтеся нагрівального елемента.
Важіль фіксується притиснутим донизу тільки тоді, коли тостер ввімкнений у електромережу. Якщо проблема залишається, вимкніть тостер, переверніть його над мийкою й злегка потрусіть, щоб прибрати великі крихти, що можуть блокувати механізм важеля. Якщо це не допомагає вирішити проблему, віднесіть тостер до сертифікованого сервісного центру.
Одна скибочка хліба у тостері, що розрахований на дві скибки, спричиняє нерівномірний розподіл тепла.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Звичайний хліб, нарізаний квадратиками. Пам'ятайте, що несвіжий хліб обсмажується скоріше, ніж свіжий. Заморожений хліб смажиться довше залежно від моделі. Ваш тостер має кнопку для смаження замороженого хліба.
Немає сенсу викидати тост, який вже охолонув. Його можна підігріти за допомогою функції reheat на вашому тостері (залежно від моделі).
Вимкніть прилад і дайте йому охолонути. Від'єднайте прилад від електромережі перш ніж намагатися витягнути хліб. Після цього можна дістати скибку, що застрягла, без ризику торкнутися гарячого елемента. Пам'ятайте, що залишати тостер без догляду під час його роботи небезпечно.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.