Електрочайник TEFAL KO851830

DIGITAL KO851 Контролюйте температуру чаю одним натисканням кнопки

Оптимізуйте свою кухню з інтуїтивним, сучасним чайником, який так само гарний, як і функціональний. З електричним чайником Tefal насолоджуйтеся гарячими напоями при ідеальній температурі, завдяки безшовному цифровому екрану температури в реальному часі і п'яти налаштуванням температури. Завдяки зручним функціям і простому, але сучасному дизайну, смачні гарячі напої знаходяться на відстані одного дотику.

Довідка: KO851830

Найсучасніший чайник з вибором температури від Tefal

Електричний чайник з вбудованим терморегулятором дозволить відчути ідеальний смак улюбленого напою, адже, крім якості самого чаю, важливо нагріти воду до потрібної температури. Модель Tefal KO851830 — хороший вибір для шанувальників білого і зеленого чаю. Така техніка буде корисним помічником для сімей з маленькими дітьми: електрочайник підготує воду оптимальної температури (40 С) для приготування дитячого харчування. Характеристики та переваги: Елегантний дизайн і бездоганна ергономіка — перше, чим привертає увагу чайник Tefal. У ньому продумано все — від зручності експлуатації до безпеки користувача. Це конструкція з подвійними стінками, завдяки чому: вода довго зберігається гарячою; виключається ризик опіків при випадковому дотику до корпусу. Електрочайник TEFAL KO851830 зі знімним фільтром від накипу не тільки гріє воду, але і як термопот підтримує її температуру. Контролювати обсяг води дозволяє розмітка всередині безшовної сталевої колби, а стежити за температурою можна завдяки інформативному дисплею. Як купити? Щоб вибрати і замовити з доставкою оригінальний електричний чайник TEFAL, звертайтеся до наших партнерів в Україні, які вказані на сайті. Вивчити весь асортимент побутової техніки, порівняти різні моделі за цінами і характеристиками можна в електронних каталогах інтернет-магазинів. Вся продукція забезпечена заводськими гарантіями.

Streamline your kitchen with an intuitive, forward-thinking kettle that is as beautiful as it is functional. With the Tefal electric water kettle, enjoy hot beverages at the perfect temperature, thanks to a seamless digital live-temperature screen and five temperature settings. With convenient features and a simple yet modern design, delicious hot drinks are just a touch away.

Важлива інформація
 • Суцільний цифровий дисплей

  Оптимизированный дизайн с минималистичным и понятным цифровым дисплеем, показывающий температуру воды внутри. Бесшовно интегрирован в корпус чайника, для современной и изящной эстетики.

 • 5 температурних режимів

  Насолоджуйтесь своїми гарячими напоями саме так, як вам подобається, завдяки інтуїтивно зрозумілому електронному вибору температури з п’ятьма точними налаштуваннями, ідеально адаптованими під ваш смак та потреби: 40 ° C / 70 ° C / 80 ° C / 90 ° C / 100 ° C.

 • Безпечна на дотик поверхня для захисту рук

  Термозахисна оболонка для безпечного дотику зберігає зовнішню поверхню чайника прохолодною, для комфортного, безтурботного використання та додаткової безпеки

 • Кип'ятіння одним дотиком  

  Кип’ятіть воду миттєво одним натисканням кнопки 100 ° C. Ідеально підходить для використання під час приготування їжі.

 • Функція підтримання температури протягом 30 хвилин

  Функція підтримання температури протягом 30 хвилин довше зберігає воду в ідеальній температурі - для гарячих напоїв, коли хочеться

 • Внутрішня поверхня з безшовної неіржавної сталі для легкого очищення

  Внутрішня поверхня з безшовної неіржавної сталі усуває важкодоступні куточки та щілини для легкого очищення.

 • Обертання на базі на 360° для простоти використання

  Завдяки обертанню на базі  на 360° бездротовий чайник надійно фіксується і може бути легко знятий і поставлений на місце під будь-яким кутом

 • Автоматичне відкриття кришки

  Автоматичне відкриття кришки для легкого наповнення і зручного очищення, просто натиснувши кнопку

 • Конструкція з подвійними стінками утримує тепло

  Конструкція з подвійними стінками утримує тепло всередині, тоді як зовнішні стінки залишаються прохолодними - навіть коли всередині кипить вода

 • Ємність 1.7 л на 7 чашок

  Велика ємність 1.7 л дозволяє приготувати до 7 чашок, ідеально для всіх ваших потреб у гарячих напоях

 • З'ємний фільтр проти накипу для легкого очищення

  Фільтр проти накипу захищає ваш чайник та воду від утворення накипу, для кращого смаку чаю та кави. Його з'ємна конструкція забезпечує легке очищення. 

Технічні характеристики
Матеріал корпусу Пластик  
Основа з можливістю обертання на 360 градусів    
Нагрівальний елемент Прихований  
Відсік для зберігання шнура    
Кнопка ввімкнення/вимкнення    
Налаштування температури Електронні  
Відсутність шнура (бездротовий)    
Автоматична зупинка    
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Перевірте, чи кришка вашого чайника закрита, і фільтр знаходиться на місці.
Якщо це так, будь ласка, віднесіть Ваш чайник до аторизованого сервісного центру.
• Не користуйтесь чайником мокрими руками або якщо у вас босі ноги.
• Не залишайте кабель живлення на краю стола або робочої поверхні, щоб уникнути ризику падіння чайника.
• Завжди пам'ятайте про час експлуатації приладу, приділяючи особливу увагу пару, що виходить, який є дуже гарячим.
• Також зверніть увагу на те, що під час роботи чайник з нержавіючої сталі стає дуже гарячим. Не торкайтесь чайника, окрім ручки.
• Діти повинні бути під контролем дорослих, не гратися з приладом.
• Якщо кабель живлення пошкоджений, його слід замінити по гарантії або виконати післягарантійне обслуговування в авторизованому сервісному центрі, щоб уникнути будь-якої небезпеки.
Ви можете кип'ятити тільки воду. Якщо ви використовуєте інші рідини, крім води, це може призвести до протікання або пошкодження.
Ви можете кип'ятити мінеральну воду. Якщо у воді є багато корисних мінералів, нержавіюча сталь буде легко темніти (Залежить від моделі). Ми рекомендуємо періодично чистити чайник.
Може здатися, що є більше місця для води, але якщо ви перевищите максимум, то чайник може протікати, коли вода закипить. Будь ласка, не переповнюйте чайник.
Це залежить від розміру чайника, не кип'ятіть, якщо вода знаходиться нижче мінімальної позначки, нанесеної на чайнику.
Щоб зменшити забруднення води та запобігти протікання чайника, рекомендується спорожнити чайник після його використання.
Так: ніколи не витирайте нагрівальний елемент абразивною ганчіркою. Для видалення накипу достатньо його очистити.
Фільтр складається з сітки, яка забирає частинки накипу. Важливо регулярно чистити його щіткою або замочувати у контейнері з розчином для видалення накипу (розведеним оцтом або лимонною кислотою).
Просто витріть зовні чистою ганчіркою (з краплею оцту, якщо це необхідно). Ніколи не використовуйте абразивні засоби, порошок для чищення, миючі засоби та інші засоби для догляду, оскільки вони можуть знебарвлювати пластик. Будьте обережні, ніколи не занурюйте чайник або електричну основу у воді!
Очищайте чайник регулярно, бажано принаймні один раз в місяць, і частіше, якщо ви живете в регіоні з дуже жорсткою водою.
Щоб очистити чайник від накипу, виконайте наступні дії:
Використовуйте 8 ° білий оцет:
- заповніть чайник з 1 / 2 л оцту,
- залиште на 1 годину без нагрівання.
• Лимонна кислота:
- закип'ятять 1/2 л води,
- додайте 25 г лимонної кислоти і залиште на 15 хв., щоб подіяло.
• Спеціальний продукт для видалення накипу для пластикових чайників: дотримуйтесь вказівок виробника.
Вилийте розчин з чайника і промийте його 5 або 6 разів.
Почніть знову, якщо це необхідно.

Щоб очистити фільтр (залежно від моделі):
• Замочіть фільтр в розчині з білим оцтом або розведеною лимонною кислотою.
• Ніколи не використовуйте інший метод, окрім рекомендованого.
У деяких регіонах, де вода містить високий вміст заліза, наліт в вашому чайнику може мати коричневий або чорний колір.
Під час використання:
Дотримуйтесь інструкцій з експлуатації: дотримуйтесь рівня заповнення та заповнюйте лише водою.
Після використання:
Завжди виливайте зайву воду з вашого чайника
Обслуговування:
Регулярно, принаймні один раз на місяць,або частіше, очищайте від накипу, якщо ви живете в регіоні з жорсткою водою.
Перед першим використанням промийте зовні ваш чайник та доведіть воду до кипіння один або два рази.
Якщо нагрівальний елемент забруднений, тепло, що виробляється, лише частково передається у воду для нагрівання. Крім того, накип сприяє появі іржі.
Як правило, причина в перевищені шкали, що вбудована всередині: уважно прочитайте інструкцію з експлуатації щодо очищення від накипу вашого чайнику (в залежності від моделі).
Крім того, чайник може бути випадково включений без води або з недостатньою кількістю води (нагрівльний елемент завжди повинен бути покритий водою), що спричиняє спрацювання запобіжника. Дійте таким чином:
Зачекайте 5 хвилин, щоб чайник охолонув, а потім наповніть його водою.
Натисніть перемикач увімкнення / вимикання, і приблизно через 15 хвилин чайник автоматично відновлюється і починає кип'ятити.
Не ставте чайник біля вікна, оскільки пластикові частини можуть бути змінені під дією сонячних променів.
База повинна вільно обертатися на 360 градусів.
Це може бути пов'язано з проектуванням елементів високої ефективності, які нагрівають воду.
Можливо, ви переповнили чайник, через що вода може протікати назовні через край під час кипіння або вода з'являється на підставці чайника, на робочій поверхні. Заповнюйте чайник лише до максимальної позначки. Також конденсат на кришці може протекти на робочу поверхню.
Це не барабанний тип змотування шнура. Будь ласка, розмотайте шнур вручну, який намотано знизу на піставці.
Оскільки споживання енергії є високим, деяку кількість тепла може бути втраченою. Використовуйте штепсель виключно для чайника. Якщо в ньому є достатня кількість тепла, це може спричинити опік, або якщо пластик деформується, припиніть користуватися та зверніться для ремонту та перевірки.
Внутрішні частини можуть викликати шум під час зміни температури. Немає нічого поганого в цьому.
Електричні чайники розроблені таким чином, що вони відключаються, коли відчувають пар. Цей пар може конденсуватися, і краплі води можуть падати з нижньої частини ручки. Це не дефект. Це також не призведе до помилки вашого чайника.
Відразу після закіпання датчик, який автоматично вимикає живлення, буде гарячим, а вимикач живлення може не працювати. Почекайте, поки датчик охолоне, а потім повторіть спробу.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Це зазвичай трапляється, коли чайник новий; вилийте воду після перших кількох разів використання. Якщо проблема не зникне, заповніть чайник до максимального рівня та додайте 2 чайні ложки соди. Закип'ятіть чайник, вилийте воду і промийте чайник.
Це явище є нормальним для регіонів з важкою водоюв. Це пов'язано з наявністю у воді карбонату кальцію та магнію.
Підказка: необхідне регулярне видалення накипу.
Електричні чайники кип'ятять потрібну кількість води протягом певного часу і зазвичай не оснащені функціями для підтримання тепла. Вода швидко закіпає, тому немає необхідності підтримувати воду теплою.
Чайникові фільтри та тримачі для фільтрів виготовлені з харчового поліпропілену (ПП).
Нагрівальний елемент виготовлений з нержавіючої харчової сталі (SUS304).
Корпус пластикового чайника виготовлений з харчового поліпропілену (ПП).
Корпус чайника з нержавіючої сталі виготовлений з нержавіючої харчової сталі (SUS304).
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.