TEFAL ACCESS STEAM CARE DT9100

ACCESS STEAM CARE DT9100 Ідеальний вигляд аж до найменшої деталі

Ручний відпарювач Access Steam Care від Tefal забезпечує відмінне відпарювання аж до найменшої деталі, покращений дизайн та неймовірна потужність подачі пари до 30 г/хв, підошва із литого алюмінію забезпечить ультра швидке нагрівання для високопродуктивного відпарювання хоч кожного дня. Підходить для усіх тканин навіть для найбільш делікатних

Ручний відпарювач Access Steam Care: неймовірне парування

Завдяки неймовірній ефективності відпарування та вертикальній допоміжній дошці, яка забезпечує максимальну зручність, ручний відпарювач Access Steam Care від Tefal це ідеальний інструмент для того, щоб привести ваш одяг до ладу та ідеально випрасувати аж до найменших деталей. Цей ультра швидкий ручний відпарювач поєднує у собі потужність та вертикальну допоміжну дошку для зручного, високоточного відпарювання, що забезпечує прасування із ефектом накрохмалювання. Досягніть чудових та безпечних результатів на будь-якому типі тканин завдяки трьом налаштуванням потужності парування до 30 г/хв постійної подачі пари, яка подолає жорсткі складки навіть на грубих тканинах. Підошва із литого алюмінію забезпечує відмінні результати завдяки сучасній технології яка дозволяє вам носити одяг одразу після прасування. Завдяки швидкому нагріванню всього за 40 секунд, ваш ручний відпарювач готовий до роботи саме тоді, коли вам це потрібно, а цілий ряд покращених характеристик довершують набір.
Важлива інформація
 • Вертикальна допоміжна дошка входить у комплект

  Відчуйте неймовірну зручність та легкість високоточного парування, яке забезпечує прасування із ефектом накрохмалювання – і все це без необхідності прасувальної дошки.

 • Виняткова продуктивність відпарювання

  Потужна пара, що завжди під рукою, та постійна подача пари потужністю у 30 г/хв для розгладжування складок навіть на товстих тканинах та подолання навіть найжорсткіших складок.

 • Одяг, який можна одягати одразу

  Нова технологія нагрівання підошви дозволяє високоякісне відпаровування без жодного конденсату – тож одяг можна одягати одразу після відпарювання. 

 • Підходить для усіх типів тканин

  Відчуйте всі переваги освіження одягу та високоточного парування, яке підходить для усіх ваших речей, ви можете відпарювувати усі типи тканин, навіть найделікатніші, такі як шовк.

 • Завжди готовий

  Ваш ручний відпарювач готовий до роботи саме тоді, коли вам це необхідно. Швидке нагрівання всього за 40 секунд це все що вам потрібно для роботи, швидкого відпарювання та відмінних результатів.

 • Три налаштування потужності пари

  Прасуйте будь-який тип тканини завдяки трьом рівням налаштування потужності пари, від найделікатніших до найтовстіших тканин, для високоточного прасування із відмінними результатами.

 • Легкий у використанні

  Зручні функції роблять відпарювання легшим кожен день: 3-метровий шнур, кнопка блокування для безперервної подачі пари, легкий доступ до кнопки Увімк / Вимк з індикатором та знімним резервуаром для води.

 • 3 функціональні насадки

  Використовуйте щітку для тканин для товстих тканин, насадку для відпарювання для делікатних тканин, дверний гачок для відпарювання у будь-якому місці, а вертикальна допоміжна дошка для прасування із ефектом накрохмалювання.

 • Освіжає та дезінфікує

  Інтенсивна потужність парування знищує до 99.9 % мікроорганізмів і бактерій, освіжаючи та видаляючи запахи під час відпарювання, надаючи вашому одягу свіжості та гігієнічності.

Технічні характеристики
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Потужність 1600  
Подача пари Up to 30  g/min
Основна насадка для відпарювання Керамічна підошва  
Час нагрівання 40  s
Дезінфекція    
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Довжина шнура живлення 3  m
Налаштування подачі пари 3  
Контроль подачі пари на ручці    
Вбудована вертикальна система підтримки Вертикальна дошка  
Об'єм резервуару для води 200  L
Резервуар для води Знімний  
Автономний режим 9  min
Індикатор готовності подачі пари    
Відсік для зберігання шнура Липучка  
Функція захисту від накипу Система промивання  
Нагрівання підошви    
Використання Вертикальне  
АКСЕСУАРИ
Аксесуари Щітка для тканин,  
Гачок для дверей    
ІНШІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кольори Чорний/Мідний  

Інструкції з експлуатації