TEFAL ACCESS STEAM CARE DT9100

ACCESS STEAM CARE DT9100 Ідеальний вигляд аж до найменшої деталі

Ручний відпарювач Access Steam Care від Tefal забезпечує відмінне відпарювання аж до найменшої деталі, покращений дизайн та неймовірна потужність подачі пари до 30 г/хв, підошва із литого алюмінію забезпечить ультра швидке нагрівання для високопродуктивного відпарювання хоч кожного дня. Підходить для усіх тканин навіть для найбільш делікатних

Довідка: DT9100E0

Ручний відпарювач Access Steam Care: неймовірне парування

Завдяки неймовірній ефективності відпарування та вертикальній допоміжній дошці, яка забезпечує максимальну зручність, ручний відпарювач Access Steam Care від Tefal це ідеальний інструмент для того, щоб привести ваш одяг до ладу та ідеально випрасувати аж до найменших деталей. Цей ультра швидкий ручний відпарювач поєднує у собі потужність та вертикальну допоміжну дошку для зручного, високоточного відпарювання, що забезпечує прасування із ефектом накрохмалювання. Досягніть чудових та безпечних результатів на будь-якому типі тканин завдяки трьом налаштуванням потужності парування до 30 г/хв постійної подачі пари, яка подолає жорсткі складки навіть на грубих тканинах. Підошва із литого алюмінію забезпечує відмінні результати завдяки сучасній технології яка дозволяє вам носити одяг одразу після прасування. Завдяки швидкому нагріванню всього за 40 секунд, ваш ручний відпарювач готовий до роботи саме тоді, коли вам це потрібно, а цілий ряд покращених характеристик довершують набір.
Важлива інформація
 • Вертикальна допоміжна дошка входить у комплект

  Відчуйте неймовірну зручність та легкість високоточного парування, яке забезпечує прасування із ефектом накрохмалювання – і все це без необхідності прасувальної дошки.

 • Виняткова продуктивність відпарювання

  Потужна пара, що завжди під рукою, та постійна подача пари потужністю у 30 г/хв для розгладжування складок навіть на товстих тканинах та подолання навіть найжорсткіших складок.

 • Одяг, який можна одягати одразу

  Нова технологія нагрівання підошви дозволяє високоякісне відпаровування без жодного конденсату – тож одяг можна одягати одразу після відпарювання. 

 • Підходить для усіх типів тканин

  Відчуйте всі переваги освіження одягу та високоточного парування, яке підходить для усіх ваших речей, ви можете відпарювувати усі типи тканин, навіть найделікатніші, такі як шовк.

 • Завжди готовий

  Ваш ручний відпарювач готовий до роботи саме тоді, коли вам це необхідно. Швидке нагрівання всього за 40 секунд це все що вам потрібно для роботи, швидкого відпарювання та відмінних результатів.

 • Три налаштування потужності пари

  Прасуйте будь-який тип тканини завдяки трьом рівням налаштування потужності пари, від найделікатніших до найтовстіших тканин, для високоточного прасування із відмінними результатами.

 • Легкий у використанні

  Зручні функції роблять відпарювання легшим кожен день: 3-метровий шнур, кнопка блокування для безперервної подачі пари, легкий доступ до кнопки Увімк / Вимк з індикатором та знімним резервуаром для води.

 • 3 функціональні насадки

  Використовуйте щітку для тканин для товстих тканин, насадку для відпарювання для делікатних тканин, дверний гачок для відпарювання у будь-якому місці, а вертикальна допоміжна дошка для прасування із ефектом накрохмалювання.

 • Освіжає та дезінфікує

  Інтенсивна потужність парування знищує до 99.9 % мікроорганізмів і бактерій, освіжаючи та видаляючи запахи під час відпарювання, надаючи вашому одягу свіжості та гігієнічності.

Технічні характеристики
Використання Вертикальне  
Індикатор готовності подачі пари    
Контроль подачі пари на ручці    
Кольори Чорний/Мідний  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Ваш пристрій не підключено або його не ввімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно під'єднано до розетки та перемикач знаходиться на «I».
Рівень води в баці занизький ==> Від'єднайте прилад та наповніть резервуар.
Насос не качає ==> Натисніть і утримуйте кнопку пару протягом декількох секунд, щоб запустити насос.
Знімний резервуар неправильно встановлений ==> Перевірте правильне розташування резервуара в пристрій.
Продукт знаходиться в режимі очікування ==> Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Ваш пристрій не підключено або його не увімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно підключено до мережі живлення та перемикач знаходиться на «I».
Прилад перебуває в режимі очікування == > Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Резервуар води не встановлений належним чином, або його запобіжний клапан не закритий правильно ==> Перевірте, чи клапан закритий, і що бак правильно встановлений у пристрій.
У вашому приладі присутній наліт, про те, як його позбутися, можна ознайомитись у розділі "Видалення накипу" в інструкціях.
Кнопка «Пара» перебуває в положенні «Постійна пара». Розблокуйте її, натиснувши один раз.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.