TEFAL CARE FOR YOU YT3040

CARE FOR YOU YT3040 Автоматична парова шафа, що відпарює, гладить, сушить та дезінфікує.

Автоматична парова шафа Tefal CARE FOR YOU використовує всю міць натурального пару для видалення складок, дезінфекції та сушки з автоматичним процесом, який спрощує догляд за одягом. Відкрийте для себе новий ігровий процес, який не потребує втручання користувача: просто вставте до 3 предметів для ефективного видалення складок всього за 10 хвилин. 40-хвилинний цикл дезінфекції вбиває до 99,99% вірусів, бактерій та мікробів *, зменшуючи при цьому запахи. Надійна сушка завершує ідеальний комплект побутової хімчистки.

Довідка: YT3040E1

Автоматична парова шафа Tefal Care For You

Відкрийте для себе рішення по догляду за одягом, яке робить роботу за вас. Автоматичний парова шафа Tefal CARE FOR YOU усуває складки, дезінфікує та видаляє запахи з одягу і всього домашнього текстилю - і все це за допомогою автоматичного процесу, який не може бути простіше. Змініть свій ранковий розпорядок: просто повісте у шафу до 3-х предметів одягу на 10 хвилин, щоб ефективно їх відпарити та розгладити складки, або залиште одяг на 30 хвилин, щоб позбутися від жорстких складок. Легкий 40-хвилинний цикл дезінфекції видаляє запахи, такі як дим або смажена їжа, а природна сила пару вбиває до 99,99% вірусів, бактерій та мікробів. * Заощаджуйте час і енергію за допомогою автоматичної парової шафи, яка задовольняє всі ваші потреби: дбайлива сушка без ризику усадки або опіку, повна сумісність з будь-якими тканинами, включаючи делікатні, зручний для читання екран і пульт дистанційного керування, елегантний компактний вертикальний дизайн і багато іншого. І все це змінює ваш щоденний догляд за одягом.

*External laboratory test on cotton, purification mode - 40 min.

Важлива інформація
 • Легке розгладжування

  Новий ранковий ритуал: повісьте в шафу до 3 предметів одягу, щоб домогтися гладких результатів всього за 10 хвилин, або залиште їх на 30 хвилин для дуже стійких складок.

 • Дезінфекція парою

  Автоматичний вечірній розпорядок без стресу: потужний пар вбиває до 99,99% бактерій, вірусів і мікробів * без використання миючих засобів і хімікатів. Продезінфікуйте навіть свої делікатні тканини після довгого дня на вулиці. [* Зовнішнє лабораторне випробування на бавовні, режим очищення - 40 хв.]

 • Дбайлива сушка

  Без усадки або підгоряння, ідеально підходить для делікатних речей, які можуть бути пошкоджені сушаркою. Сушіть одяг в 5 разів швидше * * в порівнянні з природною сушкою при температурі навколишнього середовища.

 • Усуває неприємні запахи

  Скоротіть час відвідування хімчистки: потужна пара усуває запахи та освіжає одяг - ідеально підходить для видалення стійких запахів, таких як дим або смажена їжа, з речей, які важко піддаються пранню.

 • Ідеально підходить для всіх тканин і домашнього текстилю.

  Безпечний для всіх видів одягу та предметів без ризику опіку або усадки: для делікатних матеріалів, таких як шовк або вовна, дитячих м'яких іграшок, подушок, підковдр, пуховиків і т. п.

 • Легко транспортувати і зберігати.

  4 колеса для плавної мобільності та висувна компактна конструкція для зручного зберігання.

 • Великий знімний резервуар для води

  Знімний резервуар для води на 2 л для тривалого автономного використання.

 • Ультратихий

  Зберігайте одяг і домашній текстиль свіжими та без складок зі звуком, що набагато тихіший за повсякденні розмови. Зручна та тиха робота кожен день.

Технічні характеристики
Дезінфекція    
Резервуар для води Знімний  
Індикатор недостатньої кількості води    
Автоматичне вимкнення Так  
Кнопка ввімкнення/вимкнення З ручним керуванням  
Індикатор готовності подачі пари    
Відсік для зберігання шнура Липучка і гачок  
Колеса    
Функція захисту від накипу Інтегрована система захисту від накипу "Anti-scale system"  
Тип розетки Євро  
Plug Shape Straight Plug  
Інструкції з експлуатації