TEFAL CARE FOR YOU YT3040

CARE FOR YOU YT3040 Автоматична парова шафа, що відпарює, гладить, сушить та дезінфікує.

Автоматична парова шафа Tefal CARE FOR YOU використовує всю міць натурального пару для видалення складок, дезінфекції та сушки з автоматичним процесом, який спрощує догляд за одягом. Відкрийте для себе новий ігровий процес, який не потребує втручання користувача: просто вставте до 3 предметів для ефективного видалення складок всього за 10 хвилин. 40-хвилинний цикл дезінфекції вбиває до 99,99% вірусів, бактерій та мікробів *, зменшуючи при цьому запахи. Надійна сушка завершує ідеальний комплект побутової хімчистки.

Довідка: YT3040E1

Автоматична парова шафа Tefal Care For You

Парові системи виконують функції праски, хімчистки та дезінфектора. Мобільна автономна шафа для прасування Tefal YT3040E1 стане надійним помічником по догляду за одягом, постільною білизною і дитячими іграшками. Пристрій відрізняють компактні розміри, просте керування, місткість та універсальність – парову шафу можна використовувати для різних типів тканин. Характеристики та переваги: Парова прасувальна система відпарить, висушить, розгладить та продезінфікує різні речі. У шафі можна: делікатно висушити пальто з кашеміру, що промокло під дощем, і теплий пуховик; відпарити та освіжити чоловічі сорочки, костюми та сукні; продезінфікувати подушки, взуття, іграшки та аксесуари домашніх тварин. Парова шафа для одягу дозволяє без жодних хімічних засобів знищити до 99,9% мікробів та усунути будь-які неприємні запахи. Робота Tefal YT3040E1 регулюється дистанційним пультом. Користувач може вибирати режим та час обробки, а контролювати процес дозволяє інформативне цифрове табло. Ціна пристрою включає додаткові аксесуари — вішалки та випрямлячі. Де купити? Оригінальна побутова техніка Tefal, у тому числі парова шафа для догляду за одягом, представлена ​​в офіційному інтернет-магазині бренду. На сайті можна познайомитись з новинками торгової марки та отримати додаткову консультацію. Усі товари забезпечені гарантіями.

*External laboratory test on cotton, purification mode - 40 min.

Важлива інформація
 • Легке розгладжування

  Новий ранковий ритуал: повісьте в шафу до 3 предметів одягу, щоб домогтися гладких результатів всього за 10 хвилин, або залиште їх на 30 хвилин для дуже стійких складок.

 • Дезінфекція парою

  Автоматичний вечірній розпорядок без стресу: потужний пар вбиває до 99,99% бактерій, вірусів і мікробів * без використання миючих засобів і хімікатів. Продезінфікуйте навіть свої делікатні тканини після довгого дня на вулиці. [* Зовнішнє лабораторне випробування на бавовні, режим очищення - 40 хв.]

 • Дбайлива сушка

  Без усадки або підгоряння, ідеально підходить для делікатних речей, які можуть бути пошкоджені сушаркою. Сушіть одяг в 5 разів швидше * * в порівнянні з природною сушкою при температурі навколишнього середовища.

 • Усуває неприємні запахи

  Скоротіть час відвідування хімчистки: потужна пара усуває запахи та освіжає одяг - ідеально підходить для видалення стійких запахів, таких як дим або смажена їжа, з речей, які важко піддаються пранню.

 • Ідеально підходить для всіх тканин і домашнього текстилю.

  Безпечний для всіх видів одягу та предметів без ризику опіку або усадки: для делікатних матеріалів, таких як шовк або вовна, дитячих м'яких іграшок, подушок, підковдр, пуховиків і т. п.

 • Легко транспортувати і зберігати.

  4 колеса для плавної мобільності та висувна компактна конструкція для зручного зберігання.

 • Великий знімний резервуар для води

  Знімний резервуар для води на 2 л для тривалого автономного використання.

 • Ультратихий

  Зберігайте одяг і домашній текстиль свіжими та без складок зі звуком, що набагато тихіший за повсякденні розмови. Зручна та тиха робота кожен день.

Технічні характеристики
Об'єм резервуару для води 2  L
Резервуар для води Знімний  
Індикатор недостатньої кількості води    
Автоматичне вимкнення Так  
Довжина шнура живлення 1.80  m
Індикатор готовності подачі пари    
Відсік для зберігання шнура Липучка і гачок  
Колеса    
Кольори White and mink grey  
Тип розетки Євро  
Shape Straight Plug  
Plug color white  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Щоб змінити програму, скористайтеся пультом дистанційного керування та натисніть одну з 3 центральних кнопок. Наприклад, якщо ви бажаєте активувати режим «Сухий», натисніть кнопку «Сухий», потім натисніть кнопку «Пуск/Зупинити», щоб запустити програму.
Щоб покласти одяг у прилад Care For You, використовуйте вбудовані затискачі. Міцним натисканням на верхню частину затискачів відкрийте їх і помістіть потрібний одяг.
Також можна скористатися вішалками для розвішування одягу на центральній планці й полицею для подушок або інших речей.

Резервуар має ємність 1 л і є знімним.
Щоб наповнити резервуар водопровідною водою, не перевищуючи максимального рівня, потягніть його на себе.
Щоб повернути резервуар на місце, спочатку вставте його нижню частину й натисніть на нього, доки не почуєте клацання.
Для оптимального видалення складок доцільно покласти в прилад Care For You лише 3 предмети одягу.
Бажано використовувати водопровідну воду, але якщо вода дуже жорстка (жорсткість перевищує 30 °F або 17 °dH або 21 °e), змішайте 50 % водопровідної води та 50 % бутильованої пом'якшеної води.
Дві ручки для підйому/опускання стійок необхідно натиснути донизу й підняти до максимуму, доки не почуєте клацання, а потім зафіксувати стійки (синя лапка).
Стійки мають бути максимально висунуті, інакше шафа для видалення складок зачиниться під час роботи.
Бажано встановлювати прилад у приміщенні з вільним простором 20 см навколо нього.
Не встановлюйте його у ванній кімнаті або вологому приміщенні.
Не встановлювати поблизу джерела тепла.
 • Режим «Пар» (1)
  Ви можете регулювати час видалення складок, збільшуючи його до 5 хвилин. Чим довший цикл, тим більше складок буде видалено з вашого одягу.
  10 хв. легке й швидке видалення складок.
  20 хв. оптимальне видалення складок на більшості предметів одягу.
  30 хвилин: для одягу, який важко піддається видаленню складок.
  Для кращого результату видалення зморшок рекомендується використовувати затискачі для розпрямлення, за винятком предметів одягу, які можуть легко деформуватися (наприклад, джемпери великої в’язки, віскоза, тонкі футболки тощо).

 • Режим «Санітарна обробка» (2)
  20 хв. швидке очищення. Зменшує неприємні запахи.
  40 хв. глибоке очищення. Ефективно видаляє насичені запахи, бактерії та мікроби.
  У режимі очищення немає необхідності використовувати затискачі для розпрямлення.

 • Режим «Делікатне сушіння» (3)
  Ідеально підходить для делікатного одягу, який не можна сушити в машині. Ви можете налаштувати тривалість циклу в межах від 10 до 90 хвилин.
  30 хв. легкий текстиль.
  45 хв. бавовна і щільний текстиль.
  60 хв. кілька предметів одягу одночасно.
  У режимі сушіння використовувати затискачі для розпрямлення не потрібно.

Вимкніть прилад і витягніть вилку з розетки. Зачекайте 1 годину, доки прилад повністю охолоне.
Підніміть полицю, вийміть фільтр і видаліть залишки за допомогою губки.
Протріть перегородку вологою ганчіркою або віджатою губкою. Ніколи не використовуйте абразивні засоби чи вироби для чищення.
Будьте обережні, щоб не подряпати зону прийому ІЧ випромінювання та передавач на пульті дистанційного керування.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Шафу для видалення складок слід підняти якомога вище, доки не почуєте клацання замка, інакше під час використання стійки знов опускатимуться. Переконайтеся, що маленькі штифти розташовані на задній панелі приладу.
Перегородка не зачинена належним чином. Переконайтеся, що перегородка належним чином прикріплена до верхньої частини виробу.
Обраний час і/або кількість затискачів для розпрямлення не підходить для предмета(-ів) одягу.
Повторіть 30-хвилинний цикл для усунення складок.
За потреби повністю застібніть одяг і не забудьте надіти затискачі для розпрямлення (крім одягу, що легко деформується).
Перевірте батарейки в пульті дистанційного керування (батарейки 1,5 В ААА).
Якщо батарейки працюють, обережно спрямуйте інфрачервону зону на нижню частину виробу.
Якщо після закінчення програми перегородка не повністю висохла, можна запустити 10-хвилинну програму сушіння, просушити перегородку ганчіркою або дати їй висохнути природним шляхом.
Не рекомендується використовувати затискачі для розпрямлення для одягу, який може легко деформуватися (наприклад, джемпери великої в’язки, віскоза, тонкі футболки тощо).
Можете знову випрати одяг. У більшості випадків цього буває достатньо для відновлення його первісної форми.
Надалі використовуйте машину Care For You без затискачів для розпрямлення подібного одягу.

Резервуар порожній або не закріплений належним чином. Заповніть резервуар і переконайтеся, що він правильно закріплений.
Це нормально. Через кілька хвилин прилад автоматично вимкнеться, щоб зменшити споживання енергії. Прилад можна знову запустити за допомогою пульта дистанційного керування.
Якщо одяг занадто вологий, можна віджати його, перш ніж покласти в кабіну.
Прилад Care For You слід розміщувати на відстані не менше 20 см від стін. Ви також можете встановити прилад у більш просторому, краще провітрюваному та підготовленому приміщенні.
Переконайтеся, що кабіна щільно зачинена (перегородка прикріплена до верхньої частини приладу Care For You).
Ні, шум і вібрація – нормальне явище під час активації утворення пари. Використання пари приводить у дію електричний насос.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.