TEFAL IXEO POWER QT2020

IXEO POWER QT2020 Швидко. Зручно. Потужно

Tefal IXEO Power QT2020 — функціональна прасувальна система, що включає в себе праску, відпарювач і прасувальну дошку Smart Board для горизонтального та вертикального прасування. Компактність зі стильним та ергономічним дизайном приладу, забезпечує легкість у використанні і щоденний бездоганний зовнішній вигляд! Потужність приладу в 2170 Вт і тиск пара в 5.8 бар гарантує миттєве розгладжування навіть жорстких складок на одязі. Довжина шнура живлення 1.90 метра дозволить використовувати прасувальну систему як в ательє, так і в домашніх умовах. Зручний у використанні знімний резервуар для води має об'єм 1.1 літра.

Суперпотужний пар знищує 99.9% мікробів і бактерій, видаляє сторонні запахи, тим самим IXEO QT2020 забезпечує свіжість одягу та ідеальну гігієнічність. Продезінфікувати можна як дитячі іграшки так і м'які меблі, не побоюючись за зовнішній вигляд. Одяг з шовку або трикотажу — будь-яка тканина в абсолютній безпеці завдяки вбудованій технології Smart Protect. Tefal QT2020 — комфортне, швидке і зручне прасування, прилад стане незамінним помічником у вашому домі!

Довідка: QT2020E0

Прасувальна система Tefal IXEO POWER: Швидко. Зручно. Потужно

Tefal відкриває принципово новий рівень у прасуванні: завдяки поєднанню технології пари високого тиску і вбудованій прасувальній дошці Smart Board, Tefal IXEO Power пропонує ідеальне рішення для задоволення потреб щоденного прасування. Витрачайте на те, щоб освіжити сорочку удвічі менше часу - інноваційні функції і революційна потужність пари (на рівні з парогенератором*) у вас під рукою - прилад готовий до використання вже за 70 секунд. Вбудована 3-позиційна дошка Smart Board дозволяє прасувати горизонтально, відпарювати вертикально або під кутом 30°. Легка конструкція насадки для відпарювання (удвічі легша за звичайну праску**) забезпечить комфортне використання. Завдяки ряду покращених характеристик, включаючи технологію Smart Protect, яка дозволяє прасувати одяг без додаткових налаштувань і ризику пропалити тканину, IXEO Power - це справжня революція у догляді за одягом: швидко, зручно і потужно.

*Ефективність подачі пари у порівнянні з парогенератором Tefal Effectis, **У порівнянні с праскою Tefal FV3910

Важлива інформація
 • Простота і зручність використання завдяки вбудованій прасувальній дошці Smart Board

  Вбудована прасувальна дошка Smart Board розроблена з урахуванням усіх можливих потреб у прасуванні: горизонтальне прасування, вертикальне відпарювання, або відпарювання під кутом 30°. Розмір дошки чудово підходить для прасування будь-якого типу одягу.

 • Потужність пари для ідеальних результатів

  Інноваційна технологія пари високого тиску забезпечує вийняткові результати завдяки неймовірно потужній подачі пари: тиск 5,8 бар, постійна подача пари до 90 г/хв і неймовірний паровий удар 200 г/хв.

 • Покращена ергономічність завдяки новій насадці для відпарювання.

  Новий дизайн включає зручну, легку конструкцію насадки для відпарювання -вона важить удвічі менше, ніж звичайна праска, а точний носик допомагає випрасувати одяг у важкодоступних місцях.

 • Технологія Smart Protect

  Відчуйте всі переваги інноваційної системи догляду за одягом, яку можна безпечно використовувати на будь-якому, навіть найделікатнішому, одязі (наприклад, одяг з шовку). Технологія не потребує додаткових налаштувань.

 • Зручна і практична знімна основа

  Знімна основа дозволяє використовувати прилад для того, щоб освіжити гардини або меблі - для максимальної зручності та функціональності.

 • Миттєвий час нагрівання

  Прасувальна система готова до використання вже за 70 секунд після ввімкнення, що робить її оптимальним рішенням як для повсякденного використання, так і для того, щоб освіжити одяг перед виходм з дому нашвидкоруч.

 • Додаткові переваги: свіжість та гігієнічність

  Потужний потік пари знищує до 99.9% мікробів та бактерій, освіжаючи тканину і видаляючи сторонні запахи під час відпарювання - свіжий одяг і ідеальна гігієнічність.

 • Зручне переміщення

  Завдяки маленьким коліщаткам, розташованим під парогенератором, переміщувати прилад по помешканню зручно, як ніколи.

 • Система промивання проти накипу

  Насолоджуйтесь довготривалою ефективністю і відмінним результатами прасування день за днем завдяки системі промивання від накипу, яка забезпечує просте обслуговування прасувальної системи.

 • Знімний резервуар для води для максимальної зручності

  Великий об'єм знімного резервуара для води (1,1 л) гарантує тривалі сеанси прасування і зручне наповнення.

 • Додаткові аксесуари у комплекті

  Деякі моделі постачаються разом зі зручними аксесуарами, наприклад щіткою для грубих тканин і знімним вішаком - для полегшення процесу прасування.

Технічні характеристики
Comfort in use
Об'єм резервуару для води 1,1  L
Резервуар для води Знімний  
Індикатор недостатньої кількості води    
Автоматичне вимкнення Так  
Довжина шнура живлення 1,90  m
Довжина парового шлангу 1.70  m
Налаштування висоти Подвійні  
Кнопка ввімкнення/вимкнення З ручним керуванням  
Налаштування подачі пари 3  
Індикатор готовності подачі пари    
Гачок для підвішування    
Знімна база    
Колеса    
Accessories
Integrated board Smart board 3 positions  
Аксесуари Fabric Brush  
Durability
Індикатор необхідності очищення від накипу    
Other features
Тип розетки Євро  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Для користування смарт-дошкою покладіть руки по обидві її сторони, підніміть вертикально й нахиліть на потрібний кут:

Резервуар IXEO знімний і тому максимально зручний.
Резервуар об’ємом 1 л чудово справляється навіть із великим обсягом роботи.

Завдяки стриманому дизайну IXEO чудово вписується в інтер’єр.
Під основою розташовано невеликі коліщатка для зручного й легкого пересування.
Проте для зберігання можна опустити виріб на висоту 105 см.
Компактніший виріб зручніше зберігати в гардеробній кімнаті або шафі.

Щоб збирати IXEO було простіше, перегляньте це відео:

Послідовно натискайте кнопку Steam (Пара), доки не дійдете до потрібного режиму.
• Режим Normal (Стандарт): зелений індикатор не горить.
• Режим Max (Максимум): зелений індикатор блимає.
• Режим Min (Мінімум): зелений індикатор постійно горить.


Збільшити подачу пари:
У разі необхідності за допомогою короткого натискання кнопки подачі пари 3 рази поспіль можна випустити кілька серій ультрапотужної пари для кращого розгладження одягу зі складками.
Водопровідна вода:
Прилад розрахований на роботу з використанням водопровідної води. Якщо вода дуже жорстка (жорсткість вища за 30°f, або 17°dH, або 21°e), змішайте 50 % водопровідної води з 50 % дистильованої води (продається в магазинах).
У деяких регіонах поблизу моря може бути високий вміст солі у воді. У такому разі використовуйте тільки дистильовану воду.

Пом’якшувач:
Існує кілька видів пом’якшувачів, і воду з багатьох із них можна використовувати в парогенераторі. Проте деякі пом’якшувачі, особливо ті, що використовують хімічні речовини на кшталт солі, можуть викликати появу білих або коричневих плям. Особливо це стосується фільтрувальних глечиків.
У разі виникнення подібних проблем рекомендуємо спробувати використовувати необроблену водопровідну воду або воду з пляшок.

Нагадування:
Забороняється використовувати дощову воду, чисту демінералізовану воду або чисту дистильовану воду з магазинів, а також воду, що містить домішки (як-от крохмаль, парфуми чи воду з побутових приладів). Такі домішки можуть погіршити властивості пари, а при високих температурах сформувати осади в камері парогенератора. Це може призвести до утворення плям на білизні та скоротити строк служби приладу.
Цю операцію слід виконувати, лише коли після від’єднання приладу від електромережі минуло більше двох годин.
Знімати кришку збирача накипу до охолодження пристрою може бути небезпечним. В ньому використовується резервуар високого тиску для вироблення потужних послідовних викидів пари, тому дуже важливо знімати кришку збирача накипу виключно через приблизно дві години після вимкнення приладу. Це дозволяє знизити тиск у резервуарі до безпечного рівня для видалення вапняного нальоту/накипу.

Щоб видалити накип із приладу, дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче.
Ваш пристрій не підключено або його не ввімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно під'єднано до розетки та перемикач знаходиться на «I».
Рівень води в баці занизький ==> Від'єднайте прилад та наповніть резервуар.
Насос не качає ==> Натисніть і утримуйте кнопку пару протягом декількох секунд, щоб запустити насос.
Знімний резервуар неправильно встановлений ==> Перевірте правильне розташування резервуара в пристрій.
Продукт знаходиться в режимі очікування ==> Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Ваш пристрій не підключено або його не увімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно підключено до мережі живлення та перемикач знаходиться на «I».
Прилад перебуває в режимі очікування == > Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Резервуар води не встановлений належним чином, або його запобіжний клапан не закритий правильно ==> Перевірте, чи клапан закритий, і що бак правильно встановлений у пристрій.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Спочатку переконайтеся, що 2 стійки розташовано правильно:

Індикатор перестане блимати, якщо після промивання нагрівача натиснути і утримувати кнопку повторного включення («Restart») приблизно 3 секунди.
Ви 3 рази швидко та послідовно натиснули кнопку подачі пари й активували режим Boost (Турбо). Потім пара автоматично генерується кілька секунд.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.