TEFAL НАБІР 5 ПР. Bienvenue

НАБІР 5 ПР. Bienvenue Ополоник - ложка - лопатка - кутова лопатка - довга лопатка для млинців  

Дизайн і зручність посуду Tefal BIENVENUE спрощують приготування їжі щодня. Інструменти BIENVENUE витримують температуру до 220°C і не дряпають антипригарне покриття. Завдяки BIENVENUE, набору з 5 основних інструментів (ложка, черпак, кутова лопатка, довга лопатка та лопатка для млинців) ви матимете все необхідне найкращої якості для приготування та подачі смачних страв.

Довідка: K001A504

Ergonomic and durable Kitchen Tools. 

Відкрийте для себе набір BIENVENUE з 5 основних інструментів (ложка, черпак, кутова лопатка, довга лопатка та лопатка для млинців) ідеально підходить для щоденного використання, легкого чищення та максимальної зручності. Кухонний посуд Tefal BIENVENUE виготовлено з високоякісних матеріалів для довговічності. Ці засоби мають стійкість до нагрівання до 220°C і не пошкоджують антипригарне покриття.
Важлива інформація
 • Якість і довговічність

  Виготовлений з нейлону, посиленого 15% скловолокном для більшої міцності.

 • Термостійкість до 220°C

  Термостійкість до 220°C забезпечує продуктивність і довговічність.

 • Можна мити в посудомийній машині для легкого очищення

  Для максимальної зручності та ідеального щоденного використання це високоякісне кухонне приладдя можна мити в посудомийній машині. Це ще один спосіб, яким Tefal прагне полегшити життя щодня.

 • Безпечно на сковороді з антипригарним покриттям

  Матеріал, що не дряпає, безпечний для всіх каструль і сковорідок, не пошкоджуючи антипригарне покриття.

Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Аксесуари з антипригарним покриттям не можна мити з використанням абразивного порошку або абразивної губки. Тепла вода і засіб для миття посуду ідеально підійде для очищення. Для аксесуарів з нержавіючої сталі ми рекомендуємо спеціалізовані очищувачі для нержавіючої сталі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.