TEFAL НАБІР 3 ПР. COMFORT

НАБІР 3 ПР. COMFORT Ніж для овочів 9/12 см - ніж шеф-кухаря 15 см  

Набір ножів Comfort ідеально підходить для нарізання, шаткування та подрібнення всіх видів їжі. Складається з 9-сантиметрового ножа для нарізки, 12-сантиметрового ножа та 15-сантиметрового кухарського ножа, який необхідно мати для щоденних кулінарних потреб.

Довідка: K221S375

Essential Comfort Knives: ідеальний ніж для початківців!

Ножі Comfort – це повний асортимент ножів із нержавіючої сталі з м'якою ергономічною ручкою для оптимального комфорту та контролю. Високоякісні леза з нержавіючої сталі забезпечують чудову ріжучу здатність та стійкість, а їх безпечні чохли для лез захищають кожне лезо для гарантованої безпеки та безпечного зберігання. Набір ножів Comfort складається з ножа для очищення овочів для нарізки та очищення дрібних фруктів та овочів, універсального ножа для нарізки та нарізки дрібних та середніх фруктів та овочів та кухарського ножа для нарізки великих шматків м'яса та риби. Він стане вашим кращим помічником на кожен день.
Важлива інформація
 • Комфортне використання

  Ергономічна ручка з м’яким на дотик матеріалом у найбільш чутливій зоні гарантує оптимальний комфорт.

 • Висока ефективність різання

  Високоякісне лезо з нержавіючої сталі для високої ефективності та стійкості під час різання.

 • Безпечний у використанні та зберіганні

  Індивідуальні чохли для лез додають додатковий захист разом із безпечним і легким зберіганням.

 • Спеціалізоване використання

  Кожен ніж має унікальний дизайн для конкретного застосування. Ніж шеф-кухаря ідеально підходить для подрібнення, нарізування та шаткування всіх видів продуктів. Ніж для очищення овочів ідеально підходить для очищення всіх видів фруктів та овочів. Універсальний ніж ідеально підходить для оброблення, нарізування та шаткування всіх видів продуктів.

Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.