TEFAL COUTEAUX COMFORT

COUTEAUX COMFORT COMFORT - НОЖІ ДЛЯ МАКСИМАЛЬНО КОМФОРТНОГО ВИКОРИСТАННЯ

Насолоджуйтесь зручністю лінійки ножів Comfort з нержавіючої сталі та кераміки, завдяки приємній на дотик ручці, що забезпечить вам оптимальний комфорт використання. Високоякісні леза із нержавіючої сталі забезпечать відмінне нарізання та довговічність, а керамічні забезпечать неймовірну точність та акуратність нарізання. Захисна насадка на лезо гарнтує безпечне та легке зберігання. 14 ножів для якісного та ефективного нарізання.

Ножі Comfort: ідеальний набір ножів для початківців!

Насолоджуйтесь зручністю лінійки ножів Comfort з нержавіючої сталі та кераміки, завдяки приємній на дотик ручці, що забезпечить вам оптимальний комфорт використання. Високоякісні леза із нержавіючої сталі забезпечать відмінне нарізання та довговічність, а керамічні забезпечать неймовірну точність та акуратність нарізання. Захисна насадка на лезо гарнтує безпечне та легке зберігання. 14 ножів для якісного та ефективного нарізання: Ніж для очищення овочів та фруктів 9 см (доступний із керамічним лезом та з нержавіючої сталі) Універсальний ніж 12 см (доступний із керамічним лезом та з нержавіючої сталі) Кухарський ніж 15 см (доступний із керамічним лезом та з нержавіючої сталі) Кухарський ніж 20 см (доступний із керамічним лезом та з нержавіючої сталі) Ніж для хліба 20 см Ніж для нарізання шматочками 20 см Ніж Сантоку 12 см (доступний із керамічним лезом та з нержавіючої сталі) 4 ножі для стейків Ніж для сиру Кухонні ножиці
Важлива інформація
  • Зона комфорту + Захисна насадка

    Ергономічна ручка із приємним на дотик покриттям у найбільш чутливій зоні для комфортного використання. Захисна насадка на лезо для гарантовано безпечного та легкого зберігання.

  • Зона Комфорту

    Приємне на дотик покриття у найбільш чутливій зоні для максимально комфортного використання.

  • Захисна насадка на лезо входить у комплект

    Для безпечного та легкого зберігання

Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.