TEFAL KTM MCG UPGRADE QB516D38

KTM MCG UPGRADE QB516D38 Ідеальна випічка та навіть більше, без зусиль!

Чудове приготування випічки щодня! Masterchef Gourmet допоможе вам легко приготувати домашню випічку, щоб порадувати вашу сім'ю. Завдяки комплектації  з унікального запатентованого Flex Whisk, віночка і гака для тіста, успіх завжди гарантований! Завдяки двигуну потужністю 1100 Вт і чаші об'ємом 4,6 л можна приготувати до 1,8 кг суміші для випічки, 10 яєчних білків або 800 г тесту для бріошей. Вийдіть за межі звичайних рецептів, завдяки доступним 7 додатковим насадкам.

Довідка: QB516D38

Неперевершена випічка - кожного дня.

Творіть на кухні, а рутинну роботу доручіть універсальній кухонній машині Tefal QB516D38. Вона приготує будь-яку кількість фаршу, зіб'є яйця для безе і бісквіта, вимісить тісто, допоможе зробити свіжий смузі та нарізку. Широкий діапазон швидкостей дозволяє вибирати оптимальний режим для різних продуктів і процесів. Характеристики та переваги: Кухонна машина Tefal QB516D38 невипадково знаходиться в ТОПі користувальницьких рейтингів. Вона привертає увагу своїм міцним сталевим корпусом і елегантним дизайном. Порівнюючи модель з аналогами, споживачі відзначають високу потужність та розширений функціонал приладу. Його можливості можна ще більше збільшити завдяки додатковим насадкам. Машина QB516D38 інтуїтивно проста в управлінні і легко трансформується при заміні робочих елементів в блендер, м'ясорубку, подрібнювач. Вона стане надійним помічником для всіх, хто любить випічку: містка чаша, планетарний режим обертання і набір самих ходових насадок дозволять приготувати будь-який вишуканий десерт. Де купити з гарантією? Звертайтеся до наших офіційних дистриб'юторів. Щоб не втрачати час, рекомендуємо вивчити асортимент TEFAL в партнерських інтернет-магазинах, які представлені на сайті. При доставці товару перевіряйте гарантійний талон.
Важлива інформація
 • Ексклюзивна технологія Flex Whisk, для чудових результатів збивання навіть з одного яйця.

  Завдяки спеціально розробленій конструкції технології Flex Whisk, завжди легко діставати до дна чаші, збиваючи всі ваші інгредієнти для легких і повітряних результатів в найкоротші терміни!

 • Планетарний рух для оптимальних результатів змішування!

  Насадка обертається в одному напрямку, а привід - в протилежному. Це гарантує ретельний заміс, при якому маса не залишається на стінках чаші.

 • Чаша з нержавіючої сталі з ручками, об'ємом 4,6 л 

  Збийте до 10 яєчних білків, створіть до 40 кексів і тісто для 3 великих піц, завдяки чаші об'ємом 4,6 л.

 • Швидка та потужна

  1100 Вт, 8 швидкостей та імпульсний режим для плавного, рівномірного перемішування.

 • Високоякісний металевий набір аксесуарів для випічки

  Запатентований аксесуар Flex Whisk для легкого приготування, вінчик для збивання і гак для тіста. Набір аксесуарів для випічки Masterchef Gourmet ідеально підходить для повсякденного використання!

 • Не вистачає натхнення? Насолоджуйтесь 25 ідеями рецептів!

  Книга з 25 рецептами доступна для завантаження на веб-сайті Tefal. Відкривайте для себе нові рецепти, від щоденних закусок до смачних десертів.

 • М’ясорубка в комплекті

  Приготуйте власні свіжі котлети, тартари або гамбургери вдома! М'ясорубка включає дві сітки з нержавіючої сталі для різних видів приготування (середнє та грубе подрібнення). Її лезо самозаточується для отримання оптимальних результатів.

 • Насадки для подрібнення в комплекті

  Насолоджуйтесь нарізаними і тертими овочами і фруктами! В комплекті 4 знімних барабана з нержавіючої сталі для подрібнення на свій смак.

 • Блендер на 1,5 л в комплекті

  Змішуйте смузі зі свіжих фруктів, збивайте тісто для млинців, насолоджуйтеся гарячими або холодними супами та багато іншого. Чаша блендера має шкалу вимірювання і кришку для додавання інгредієнтів під час змішування.

 • Розширте свої можливості!

  Сумісний з 7 додатковими насадками (блендер із пластику або нержавіючої сталі, міні-подрібнювач, м'ясорубка, слайсер, машинка для пасти, соковижималка), щоб задовольнити всі потреби вашої родини і задовольнити смаки кожного.

Технічні характеристики
Книга рецептів у комплекті    
Імпульсний режим    
Планетарна система змішування    
Матеріал чаші Шліфована нержавіюча сталь  
Блендер Так  
Матеріал чаші блендера Пластик  
Скиборізка    
Стукачка Металева  
Гачок для тіста Металевий  
Вінчик Вінчик з технологією "Flex Whisk"  
М'ясорубка    
Додаткова чаша Немає  
Аксессуары в продаже    
Відсік для зберігання шнура    
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Перед першим використанням пристрою, вимийте всі частини аксесуарів у теплій мильній воді (див. Розділ про чищення в інструкції з експлуатації). Промийте та висушіть.
Поставте блок двигуна на рівну, чисту та суху поверхню.
Увімкніть пристрій.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Кухонна машина працює інакше, ніж кухонний комбайн, оскільки інструменти, які використовуються для змішування, підвішуються до верхньої частини корпуса, тоді як з кухонним процесором змішувальні інструменти працюють з-під інгредієнтів. Кухонна машина в основному призначена для змішування тісто-тортних сумішей. Кухонний комбайн може виконувати ці роботи, але не з ефективністю кухонної машини. Якщо ви плануєте робити торти, ви повинні зважити, скільки ви плануєте будете робити цю роботу. Якщо це має бути основною роботою, то Кухонна машина буде кращим вибором. Варто взяти до уваги той факт, що кухонний комбайн є набагато меншим за кухонну машину.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.