Кухонна машина TEFAL QB813

MASTERCHEF GRANDE QB813D38 Максимальна здатність для випічки ентузіастів!

З Masterchef Grande більше можливостей кожен день: макарони, пиріг з лимонним безе, солоні вершки, пироги ... Завдяки пприготуванні. Крім того, чаша з максимальним об'ємом 6,7 л дозволяє готувати до 2,6 кг суміші для кексу або 60 найкрасивіших кексів і 2,2 кг тіста для хліба або 10 смачних піц за один прийом! Приготуйте смачні домашні страви з доданими в упаковці насадками: блендером, м'ясорубкою і кухонним комбайном.

Довідка: QB813D38

Розширте свої можливості!

Потрібно приготувати фарш на котлети, подрібнити лід для коктейлю або замісити тісто на ароматні булочки і піцу? З цими та іншими кухонними завданнями запросто справляється Tefal QB813. Багатофункціональна кухонна машина, виконана з литого металу, стане надійним універсальним помічником для тих, хто любить готувати вдома.   Характеристики Модель TEFAL Masterchef Grande QB813 — хороший вибір для великої родини. Завдяки підвищеній потужності та місткій чаші можна регулярно радувати всіх домочадців та гостей різноманітними домашніми стравами. У комплект поставки входить базовий набір насадок, з якими спростяться всілякі кухонні роботи, включаючи подрібнення, перемішування, збивання.   Функціональні можливості приладу оцінять ті, хто займається приготуванням складних кондитерських виробів, — в пристрої передбачені планетарний рух та спеціальний комплект для випічки.   Гострі леза, сучасні технології обробки і безпечний гігієнічний матеріал елементів комбайна гарантують комфортну, швидку та безпечну роботу. При виборі швидкісного режиму дотримуйтеся простого правила: низькі швидкості — для м'яких продуктів, високі — для твердих.   Де купити? В Україні фірмова техніка TEFAL представлена ​​в інтернет-магазинах наших офіційних дистриб'юторів, які вказані на нашому сайті. Оформлення замовлення та доставка здійснюються в максимально короткі терміни. Завдяки регулярним акціям купити комбайни різних моделей можна за зниженими цінами. Всі товари забезпечені гарантіями.
Важлива інформація
 • Більше немає обмежень з чашею  XXL

  Завдяки чаші з максимальним об'ємом 6,7 л розширюйте можливості і готуйте до 2,6 кг суміші для кексу і 2,2 кг тіста для хліба за один прийом!

 • Планетарний подвійне рух для оптимальних результатів!

  Завдяки планетарному подвійному руху змішування головка кухонної машини і кондитерський інструмент обертаються в протилежних напрямках, забезпечуючи швидкий, плавний і однорідний результат.

 • Об'єм чаші 6,7 л

  Збийте до 16 яєчних білків, приготуйте до 60 кексів і 10 порцій тіста для піци всього за 8 хвилин завдяки чаші об'ємом 6,7 л

 • Преміум литий метал

  Надійний корпус з литого металу, він зробить всю роботу за вас, навіть коли справа доходить до замісу важкого тіста для хліба! Ви закохаєтесь в його вічний сріблястий колір і дзеркальне відображення на чаші!

 • Високоякісний набір для випічки

  Місити, змішувати, збивати за допомогою кондитерського набору: міцний гак для тіста з литого металу, вінчик ідеально підходять для щоденного використання.

 • 4 виходи

  4 отвори для широкого вибору сумісних додаткових пристроїв.

 • Готуємо домашні коктейлі та смузі

  Блендер для змішування об'ємом 1,4 л ідеально підходить для коктейлів, подрібнення льоду, смузі і багато чого іншого.

 • Приготуйте свої власні свіжі фрикадельки, тартар або бургери в домашніх умовах!

  М'ясорубка включає в себе 3 змінні сітки для різних видів приготування (дрібний, середній і грубий фарш), а також аксесуар для приготування ковбас і кеббе. Його піднос і леза з нержавіючої сталі.

 • Насолоджуйтеся свіжими нарізаними і подрібненими овочами і фруктами

  Цей кухонний комбайн включає в себе 3 знімних диска з нержавіючої сталі для нарізки (тонкої і грубої) і подрібнення картоплі фрі. Він також включає лезо для подрібнення. Цей аксесуар ідеально підходить для багатьох видів продуктів, таких як фрукти, овочі, сир, шоколад, мигдаль і горіхи.

Технічні характеристики
Вінчик Так  
Литий метал    
Імпульсний режим    
Планетарна система змішування    
Дріжджове тісто (макс.об'єм) 2,5  kg
Матеріал чаші Нержавіюча сталь  
Блендер Так  
Матеріал чаші блендера Скло  
Стукачка Так  
Гачок для тіста Так  
М'ясорубка    
Кольори METAL BRUSHED  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Перед першим використанням пристрою, вимийте всі частини аксесуарів у теплій мильній воді (див. Розділ про чищення в інструкції з експлуатації). Промийте та висушіть.
Поставте блок двигуна на рівну, чисту та суху поверхню.
Увімкніть пристрій.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Кухонна машина працює інакше, ніж кухонний комбайн, оскільки інструменти, які використовуються для змішування, підвішуються до верхньої частини корпуса, тоді як з кухонним процесором змішувальні інструменти працюють з-під інгредієнтів. Кухонна машина в основному призначена для змішування тісто-тортних сумішей. Кухонний комбайн може виконувати ці роботи, але не з ефективністю кухонної машини. Якщо ви плануєте робити торти, ви повинні зважити, скільки ви плануєте будете робити цю роботу. Якщо це має бути основною роботою, то Кухонна машина буде кращим вибором. Варто взяти до уваги той факт, що кухонний комбайн є набагато меншим за кухонну машину.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.