TEFAL EASYCHEF 3В1 HB453138

EASYCHEF 3В1 HB453138 Щоденне приготування різноманітних страв простіше, ніж будь-коли!

Завдяки зручним характеристикам, покликаним полегшити щоденне приготування, ручний блендер Tefal Easychef забезпечує ідеальний смак улюблених домашніх страв. 450 Вт потужності і високоякісні леза гарантують ефективне змішування і бездоганно гладеньку однорідну структуру ваших сумішей. 2 налаштувань швикості вистачить на задоволення усіх ваших кулінарних потреб.

Довідка: HB453138

Ручний блендер Tefal Easychef: смачні страви - це легко!

Використовуючи цей ручний блендер, ви зможете приємно урізноманітнити щоденне меню. Прилад відрізняє висока потужність, тому він підходить для роботи з продуктами різної твердості. Сміливо використовуйте Tefal HB65KD38 для приготування смузі, подрібнення зелені і овочів, збивайте вершки і готуйте смачне пюре - він впорається з безліччю завдань.   Функціонал і характеристики Завдяки компактним розмірам занурюваний блендер Tefal HB65KD38 займає мінімум місця на кухні. Це ніяк не позначається на його функціональності: пристрій працює і як подрібнювач, і як міксер. У комплект поставки входять зручний віночок і місткий стакан. Дана модель - хороший вибір для любителів десертів, соусів і коктейлів.   Гострі леза з нержавіючої сталі гарантують високу ефективність і гігієнічність пристрою. З його допомогою можна експериментувати з численними рецептами і інгредієнтами - м'якими, твердими, кислими, різної консистенції. Для ретельного змішування рекомендуємо вибирати першу швидкість, а для подрібнення продуктів підійде прискорений режим. Продуманий дизайн конструкції забезпечує зручне перемикання налаштувань і захист від розбризкування сумішей.   Приємний бонус — легка очистка приладу: все знімні деталі можна мити в посудомийній машині.   Де купити? Оригінальна продукція Tefal реалізується в Україні через магазини офіційних дистриб'юторів. На сайтах наших партнерів представлені фото, детальні описи і актуальна вартість фірмових товарів. Вся кухонна побутова техніка забезпечена гарантіями.  
Важлива інформація
 • Ефективне змішування

  Блендер має потужність 450 Вт для швидкого та ефективного змішування - готуйте безліч різноманітних страв без жодних зусиль.

 • Зручне використання для щоденних потреб

  Ергономічна ручка з текстурованим покриттям, що не ковзає - для зручного тримання.

 • Надійний міцний дизайн

  Блендер створений для довговічного використання: 2 високоякісних леза ZELKROM забезпечать бездоганні результати змішування впродовж багатьох років.

 • Два простих налаштування швидкості

  2 налаштування швидкості, включаючи режим "Турбо" добре впораються з обробкою інгредієнтів будь-якої складності.

 • Легке очищення

  Знімні частини, які можна мити в посудомийній машині, значно полегшують очищення

 • default

  Продуманий дизайн

  Захист від розбризкування вбереже ваші кухонні поверхні від зайвого бруду.

 • Міні-подрібнювач 500 мл

  Ідеальний для подрібнення цибулі, зелені

 • Чаша 800 мл

  Велика чаша для зручного змішування

 • Насадка-вінчик

  Ідеально підійде для збивання кремів, яєць, тощо

Технічні характеристики
Other features
Потужність 450  
Функція «Турбо»    
Налаштування швидкості 2  
Матеріал ніжки Нержавіюча сталь  
Знімна ніжка    
Мірна склянка    
Об'єм мірної склянки (мл) 800  ml
Подрібнювач    
Об'єм подрібнювача 500  ml
Вінчик    
Можливість очищення в посудомийній машині    
Кольори БІЛИЙ / СІРИЙ  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Щоб уникнути розбризкувань, занурьте міксер наполовину в страву, потім натисніть кнопку запуску. Наприкінці приготування спочатку зупиніть прилад, перш ніж вийняти його зі страви.
Не використовуйте ручний міксер у сковороді на плиті або для подрібнення горіхів (мигдаль, фундук та ін.), Сирого м'яса * або кубиків льоду * і не запускайте його в порожньому контейнері.
* для моделей зі змінними насадками, зазначені вище типи експлуатації можливі (див. інструкції до вашого ручного міксера).
Перша швидкість дуже корисна, коли ви починаєте щось змішувати, тому що це повільна швидкість, яка дозволяє уникнути розбризкувань. Поступово збільште швидкість в залежності від приготування вашої страви.
Ні, завжди відключайте пристрій перед будь-яким втручанням.
Всі аксесуари вашого ручного міксера можна мити в посудомийній машині, за винятком двигуна, який ви можете протерти вологою губкою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.