TEFAL HBL INFINY FORCE V2 HB944138

HBL INFINY FORCE V2 HB944138 Нескінченність результатів під вашим контролем

Виключна продуктивність поєднується з високою точністю в ручному блендері Tefal InfinyForce. Технологія Powelix Life пропонує високопродуктивні леза з титановим покриттям, забезпечує ідеальні результати та довголіття. Високоточний багатоколісний спусковий механізм робить можливим повний контроль, що дозволяє легко справлятися з будь-якою текстурою або результатом. Потужність 1000 Вт забезпечує швидкі результати навіть для найтвердіших інгредієнтів, покриваючи всі ваші потреби у змішуванні в одному універсальному пристрої.

Довідка: HB944138

Ручний блендер InfinyForce: надзвичайна точність

Потужності цього блендера достатньо для переробки будь-яких видів продуктів, включно з м'ясом, горіхами та льодом. Сміливо використовуйте блендер TEFAL HB944138 для приготування соусів, пюре, коктейлів, кремів, мусів і фаршу. Кухонний прилад оснащений ексклюзивними лезами підвищеної міцності та потужним мотором.   Мобільний занурювальний блендер — відмінне рішення для тих, хто готує часто — комплектація приладу дасть змогу втілити на домашній кухні будь-який рецепт. Крім основної заглибної насадки, яку можна використовувати в будь-якому посуді, додаються віночок (для збивання кремів, яєць), ніж для подрібнення льоду та подрібнювач. Останній підійде для роботи з будь-якими продуктами, які потрібно подрібнити для основних страв, соусів або десертів. Щоб отримати потрібну консистенцію, в приладі передбачена можливість вибирати оптимальну швидкість. Завдяки особливій конструкції занурювальної насадки під час подрібнення та змішування інгредієнтів унеможливлюється їхнє розбризкування. Серед інших переваг, які вирізняють цей ручний блендер, — невелика вага, гарна ергономіка, просте управління.   Щоб купити з доставкою оригінальні товари TEFAL, забезпечені гарантіями, звертайтеся в наш офіційний інтернет-магазин бренду в Україні — shop.tefal.ua. На сайті представлені характеристики і фото різних моделей. Актуальні ціни та терміни відправки уточнюйте під час замовлення.  

* порівняно з нашою власною класичною технологією 2 леза

Важлива інформація
 • Міцні високоефективні леза

  Відкрийте наші ексклюзивні леза Powelix Life Blades, що пропонують неперевершену довговічність та продуктивність, яка триває вдвічі довше та дає на 30% швидший результат *.

 • 1000 Вт потужності

  Потужність 1000 Вт забезпечує блискавичні результати у всіх ваших улюблених рецептах, забезпечуючи оптимальне змішування різноманітних інгредієнтів.

 • Насадка для подрібнення льоду

  Додайте своїм стравам атмосферу ресторанної якості за допомогою високопродуктивної насадки, яка ніколи не перестає вражати.

 • Вінчик у комплекті

  Все, що вам потрібно для збивання, завжди у вас під рукою, для приготування виняткових омлетів, яєчних білків, безе і багато чого іншого.

 • Насадка для подрібнення

  Відкрийте для себе бездоганне подрібнення. Ідеально підходить для овочів, сальси, трав, спецій тощо.

 • Мірний стакан

  Стакан на 800 мл ідеально підходить для домашніх супів, пюре, песто і багато чого іншого, пропонуючи ідеальну ємність для будь-якого випадку.

 • Легке очищення

  Знімні частини, які можна мити в посудомийній машині, спрощують очищення, забезпечуючи рівень зручності, що ідеально підходить для повсякденного використання.

 • Ніякого безладу та бризок

  Ніжка проти бризок забезпечує максимальну зручність у вашій кухні.

 • Легке користування

  Багатошвидкісний пусковий механізм забезпечує надзвичайну точність на кінчиках ваших пальців, з регульованими елементами керування, що охоплюють будь-яку текстуру чи результат, а також покращену ергономіку ручного блендера. Легше - неможливо. 

Технічні характеристики
Other features
Потужність 1200  W
Кольори white  
Додаткові аксесуари в комплекті ice crush  
Тип розетки Євро  
Plug color Black  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Щоб уникнути розбризкувань, занурьте міксер наполовину в страву, потім натисніть кнопку запуску. Наприкінці приготування спочатку зупиніть прилад, перш ніж вийняти його зі страви.
Не використовуйте ручний міксер у сковороді на плиті або для подрібнення горіхів (мигдаль, фундук та ін.), Сирого м'яса * або кубиків льоду * і не запускайте його в порожньому контейнері.
* для моделей зі змінними насадками, зазначені вище типи експлуатації можливі (див. інструкції до вашого ручного міксера).
Перша швидкість дуже корисна, коли ви починаєте щось змішувати, тому що це повільна швидкість, яка дозволяє уникнути розбризкувань. Поступово збільште швидкість в залежності від приготування вашої страви.
Ні, завжди відключайте пристрій перед будь-яким втручанням.
Всі аксесуари вашого ручного міксера можна мити в посудомийній машині, за винятком двигуна, який ви можете протерти вологою губкою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.