TEFAL MIX KALUGA HB533138

MIX KALUGA HB533138 Ефективність та зручність вашого щоденного харчування

Надійна продуктивність поєднується з простими у керуванні ручним блендером Tefal Dailymix. Високоякісні леза забезпечують надійну роботу та довговічність, поєднуючись із потужністю 600 Вт. Інтуїтивно зрозуміле та ергономічний дизайн кнопки управління з однією швидкістю. Завдяки якій можна без особливих зусиль, одним натиском, отримати будь-яку текстуру всіх ваших улюблених інгредієнтів та рецептів.

Довідка: HB533138

Tefal Dailymix Hand Blender: Easy Blending

Ручний блендер Tefal Dailymix щоденно забезпечує вас різноманітністю страв та текстур завдяки ідеальній продуктивності занурювального блендера. Експериментувати з новими рецептами ще ніколи не було простіше - смачні домашні супи, пюре, сальса, песто та багато іншого. Завдяки інтуїтивно зрозумілій, простій у використанні кнопці керування з однією швидкістю та надійному двигуну потужністю 600 Вт створюйте будь-яку текстуру або консистенцію в найкоротші терміни. Відкрийте для себе зручний комплект ручного блендера, з підставкою проти бризок, щоб вберегти кухню від безладу, знімні деталі, що можна мити в посудомийній машині, склянку об’ємом 800 мл та універсальні насадки, щоб розкрити всю вашу кулінарну творчість.
Важлива інформація
 • Ідеальні результати змішування

  Цей ручний блендер потужністю 600 Вт забезпечує швидкі та високоефективні результати, тож ідеально підходить для приготування різноманітних рецептів.

 • Потужність 600 Ват

  Надійна продуктивність у межах досяжності, потужність 600 Вт для оптимального перемішування та швидких результатів для всіх ваших улюблених рецептів та інгредієнтів.

 • Насадка з вінчиком

  Усе що вам потрібно для збивання - у вас під рукою. Для виняткових омлетів, яєчних білків, безе тощо.

 • Насадка для подрібнення

  Відкрийте для себе бездоганне подрібнення, що ідеально підходить для овочів, сальси, трав, спецій тощо.

 • Склянка

  Склянка об’ємом 800 мл ідеально підходить для домашніх супів, пюре, песто тощо. 

 • Захист від бризок

  Залишайте свою кухню бездоганною, за допомогою піддону проти бризок, для більш охайного та приємного змішування, яке запобігає бризкам та безладу.

 • Ергономічна ручка

  Відкрийте для себе комфортну комбінацію зручної та ергономічної ручки та легкодоступної кнопки керування.

 • Легке керування

  Дуже інтуїтивно зрозумілий ручний блендер з однією швидкістю, який задовільняє всі ваші потреби та є максимально простим у користуванні

Технічні характеристики
Other features
Потужність 600  W
Матеріал ніжки Нержавіюча сталь  
Знімна ніжка    
Мірна склянка    
Об'єм мірної склянки (мл) 800  ml
Подрібнювач    
Об'єм подрібнювача 500  ml
Вінчик    
Зберігання /  
Можливість очищення в посудомийній машині    
Кольори White  
Secondary colour(s) Coal  
Тип розетки Євро  
Plug color White  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Щоб уникнути розбризкувань, занурьте міксер наполовину в страву, потім натисніть кнопку запуску. Наприкінці приготування спочатку зупиніть прилад, перш ніж вийняти його зі страви.
Не використовуйте ручний міксер у сковороді на плиті або для подрібнення горіхів (мигдаль, фундук та ін.), Сирого м'яса * або кубиків льоду * і не запускайте його в порожньому контейнері.
* для моделей зі змінними насадками, зазначені вище типи експлуатації можливі (див. інструкції до вашого ручного міксера).
Перша швидкість дуже корисна, коли ви починаєте щось змішувати, тому що це повільна швидкість, яка дозволяє уникнути розбризкувань. Поступово збільште швидкість в залежності від приготування вашої страви.
Ні, завжди відключайте пристрій перед будь-яким втручанням.
Всі аксесуари вашого ручного міксера можна мити в посудомийній машині, за винятком двигуна, який ви можете протерти вологою губкою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.