TEFAL INFINY PRESS ZC258

INFINY PRESS ZC258 До 2x разів більше соку, на 1/4 більше енергії - і Ви почуваєтеся удвічі молодшими *

Робити свіжовичавлені смачні соки із максимальним вмістом вітамінів ще ніколи не було так легко!

Завдяки технології холодного пресу, соковитискач м'яко вичавлює сік з овочів та фруктів, зберігаючи їх натуральний аромат, оригінальний колір і, перш за все, поживні речовини.

Низька швидкість (в середньому 60 об/хв ) дозволяє мінімізувати окислення та отримати чудовий сік, який можна довго зберігати.

Довідка: ZC258D38

До 2x разів більше соку, на 1/4 більше енергії - і Ви почуваєтеся удвічі молодшими *

Гвинт повільного обертання обережно натискає на фільтр для соку, фрукти, овочі та трави ... Ця ефективна технологія забезпечує до 2x разів більше соку, на 1/4 більше вітаміну C та до 2x разів більше антиоксидантів у порівнянні з нашим найпотужнішим центрифужним соковитискачем (Tefal ZN65)*

 • *Лабораторні дослідження проводилися на 1кг малини для того, щоб оцінити кількість соку, 1кг апельсинів - вітамін С і 1 кг винограду - антиоксиданти.

*Лабораторні дослідження проводилися на 1кг малини для того, щоб оцінити кількість соку, 1кг апельсинів - вітамін С і 1 кг винограду - антиоксиданти.

Важлива інформація
 • Свіжі та смачні соки!

  Для максимуму вітамінів!

 • Фільтри для соку + м'якуша

  Завдяки соковитискачу Infiny Juice та фільтрам для соку та м'якуша, ніколи не було так легко робити свіжовичавлені смачні соки з фруктів, зокрема з м'яких сортів (ягоди), овочів, особливо з листкової зелені ...Смак, барви та задоволення у одній склянці!

 • Технологія холодного пресу

  Технологія холодного пресу для м'якого вичавлювання соку з фруктів та овочів. До 2x разів більше соку*!

 • На 1/4 більше енергії - і Ви почуваєтеся вдвічі молодшими!

  Низька швидкість ( в середньому 60 об/хв ) дозволяє мінімізувати окислення та отримати чудовий сік, який можна довго зберігати.
  Гвинт повільного обертання обережно натискає на фільтр для соку, фрукти, овочі та трави. Ця ефективна технологія забезпечує до 2x разів більше соку, 1/4 більше вітаміну C та до 2x разів більше антиоксидантів у порівнянні з нашим найпотужнішим центрифужним соковитискачем (XXL)*

  * Лабораторні дослідження проводилися на 1кг малини для соку, 1кг апельсинів для вітаміну С і 1 кг винограду для антиоксидантів.

 • Безшумність та делікатність

  Безшумна технологія для того, щоб ви насолоджувалися соком в будь-який час

 • Інтуїтивний дизайн та ергономічність використання

  Соковитискач Іnfiny Juice має інтуїтивний дизайн та характеризується ергономічністю використання, а це дуже зручно для щоденного користування!

 • Оснащений двома чашами, для збору соку та для збору м'якушу...Для очищення достатньо простого ополіскування між двома сеансами приготування.

  Оснащений двома чашами, для збору соку та для збору м'якушу...Для очищення достатньо простого ополіскування між двома сеансами приготування.

 • Легко очищувати

  Знімні частини легко мити

 • Система захисту від крапель

  Поверхня завжди залишається чистою!

Технічні характеристики
Матеріал корпусу Пластик / Нержавіюча сталь  
Щітка для очищення    
Матеріал фільтра Нержавіюча сталь  
Кількість фільтрів 2  
Захист від розбризкування    
Об'єм чаші 0.8  L
Зовнішній контейнер для м'якуша    
Швидкість обертання (об/хв) AVERAGE 60 RPM  
Розмір завантажувальної трубки (Д x ВД) 4 X 5  cm
Пряма подача    
Налаштування швидкості 2  
Відсік для зберігання шнура    
Деталі, які можна мити в посудомийній машині Only: Pusher - Lid - Pressing screw - 2 filters (1 fine stainer & 1 coarse stainer) - Bowl - Jugs X 2 - Cleaning brush - Drip stop  
Можливість очищення в посудомийній машині    
Потужність 200  W
Кольори Metal / Black / Silver  
Об'єм контейнера для м'якуша 0.8  L
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Не обов'язково чистити фрукти. Ви повинні лише очистити плоди з товстою гіркою шкіркою, такі як лимони, апельсини, грейпфрути або ананаси (вийняти серцевину).
Не потрібно також видаляти маленькі насінинки з кавуна або винограду, але ви повинні видалити кісточки з таких фруктів, як персики, вишні тощо.
Не використовуйте пристрій більше, ніж 20 хвилин безперервно.
Очистити прилад буде легше, якщо це зробити одразу після використання.
Фільтр слід попередньо обережно очистити м'якою щіткою в холодній воді.
Всі знімні частини можна мити в посудомийній машині, за винятком моторного блоку. Ємність для соку слід мити в мильній воді.
Ви можете поставити всі деталі у посудомийну машину, окрім двигуна.
Помийте прилад швидко після використання. Кришку, чашу, конуси та кошик для фільтрів можна мити у теплій мильній воді або у верхній корзині посудомийної машини. Протріть блок двигуна вологою губкою.
Ми рекомендуємо помити знімні деталі перед першим використанням.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Так, обирайте свіжі стиглі фрукти та овочі, які дають більше соку.
Якщо ви використовуєте фрукти, що є надзрілими, фільтр буде швидше забиватися.
Ні, соки, вилучені природним шляхом без додавання консервантів, слід споживати дуже швидко. Фактично вони окислюються при контакті з повітрям, і смак, і колір можуть бути змінені. Ви можете додати кілька крапель лимону до соку, щоб він так швидко потемнішав.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.