TEFAL ULTRA JUICE MECA ZC600

ULTRA JUICE MECA ZC600 Смачні натуральні соки в найкоротший термін

З соковижималкою для холодного віджиму Ultra Juice від Tefal насолоджуйтеся смачним, корисним соком кожен день. Соковижималка оснащена зручним і дуже широким (85 мм) шийкою, тому більше не потрібно попередньо нарізати фрукти і овочі. Всі переваги в поєднанні з автоматичною функцією EasyClean, робить приготування соку легким для всіх!

Довідка: ZC600138

Соковижималка холодного віджиму Tefal Ultra Juice: готуй смачний, корисний сік!

Ця модель — хороший вибір для тих, хто любить свіжий сік з м'якоттю. Шнекова соковижималка дозволяє віджати до 90-95% рідини, при цьому напій не окислюється і зберігає максимум корисних речовин. До інших переваг Tefal ZC600138 відносяться просте кнопкове управління і збільшений завантажувальний отвір. Характеристики та особливості: Шнекові, вони ж пресові електричні, соковижималки стають все більш популярними на домашніх кухнях. У порівнянні з відцентровими аналогами Tefal Ultra Juice Meca ZC600 відрізняє універсальність: агрегат здатний переробити будь-які плоди, в тому числі цитрусові, гранат і виноград, а також зелень. Зайняти ТОП-позиції в номінації кращих соковижималок шнековим пристроїв також дозволяє висока якість напою: рідина не розшаровується, не утворює піни, не втрачає природний колір. Завдяки додатковій насадці соковижималка Tefal допоможе швидко приготувати пюре або фруктово-ягідне морозиво. Для комфорту користувачів в комплект поставки входять дві робочі ємності (сік + віджата макуха), а також дорожня пляшка. Де купити? Тільки оригінальна техніка TEFAL захищена повноцінними заводськими гарантіями. Переглянути каталог, порівняти ціни і замовити фірмову продукцію бренду можна в звичайних і інтернет-магазинах наших офіційних дистриб'юторів, які вказані на сайті. Вибирайте зручний спосіб доставки по Україні і не забудьте перевірити гарантійний талон.
Важлива інформація
 • Максимальна зручність

  Соковижималка оснащена дуже широкою шийкою 85 мм, для насолоди зручністю користування без необхідності попередньо нарізати фрукти і овочі - незалежно від їх розміру.

 • Легке очищення

  Завдяки автоматичної функції EasyClean очищення соковижималки і її деталей стала простіше простого.

 • Оптимальна продуктивність

  Видатна продуктивність приготування соку завдяки технології холодного віджиму - для ідеальних результатів кожен раз!

 • Зручно використовувати

  Насолоджуйтеся зручністю використання з однією кнопкою включення і однією кнопкою реверсу

 • Додаткова насадка

  Додаткова насадка для морозива і сорбета в комплекті.

 • Тепер сік можна брати з собою

  Пляшка в комплекті дозволяє легко насолоджуватися смачним корисним соком де б ви не знаходилися. Ідеально підходить для походів і пікніків!

Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Не обов'язково чистити фрукти. Ви повинні лише очистити плоди з товстою гіркою шкіркою, такі як лимони, апельсини, грейпфрути або ананаси (вийняти серцевину).
Не потрібно також видаляти маленькі насінинки з кавуна або винограду, але ви повинні видалити кісточки з таких фруктів, як персики, вишні тощо.
Не використовуйте пристрій більше, ніж 2 хвилин безперервно.
Очистити прилад буде легше, якщо це зробити одразу після використання.
Фільтр слід попередньо обережно очистити м'якою щіткою в холодній воді.
Всі знімні частини можна мити в посудомийній машині, за винятком моторного блоку. Ємність для соку слід мити в мильній воді.
Ви можете поставити всі деталі у посудомийну машину, окрім двигуна.
Помийте прилад швидко після використання. Кришку, чашу, конуси та кошик для фільтрів можна мити у теплій мильній воді або у верхній корзині посудомийної машини. Протріть блок двигуна вологою губкою.
Ми рекомендуємо помити знімні деталі перед першим використанням.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Так, обирайте свіжі стиглі фрукти та овочі, які дають більше соку.
Якщо ви використовуєте фрукти, що є надзрілими, фільтр буде швидше забиватися.
Ні, соки, вилучені природним шляхом без додавання консервантів, слід споживати дуже швидко. Фактично вони окислюються при контакті з повітрям, і смак, і колір можуть бути змінені. Ви можете додати кілька крапель лимону до соку, щоб він так швидко потемнішав.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.