TEFAL СКОВОРОДА ВОК 28 СМ Generous Cook

СКОВОРОДА ВОК 28 СМ Generous Cook Глибока форма для щоденного приготування

Сковорода ВОК Tefal Generous Cook забезпечує широкий вибір страв на всі випадки життя! Від смачної печені та азіатської локшини до пасерованих овочів тощо, її глибока форма та практичне антипригарне покриття можуть впоратися з будь-яким рецептом. А завдяки спеціальній індукційній технології та зручному індикатору нагрівання ви щоразу насолоджуватиметеся швидкими ідеальними результатами!

Довідка: C2771953

Сковорода ВОК Tefal Generous Cook: глибока форма для щоденного приготування їжі

Від ситних страв на одній сковороді до надійної печені, яка виходить ідеальною щоразу, сковорода ВОК Tefal Generous Cook — це ідеальне рішення для смачних і щедрих страв, які сподобаються всім. Секрет криється в її глибокій, просторій формі, здатній вмістити нескінченні ідеї рецептів — для насичених страв на великому вогні! Міцне та безпечне титанове антипригарне покриття також спрощує приготування їжі, а вдосконалена індукційна технологія Thermo-Fusion™ забезпечує швидке нагрівання та рівномірні результати приготування. На сковородах є навіть індикатор нагріву Thermo-Signal™, який змінює колір, коли час починати готувати, - щоразу для ідеального результату. І на довершення всього - високоякісна скляна кришка зі спеціальною ручкою для управління випуском пари. Сумісна з усіма плитами, включаючи індукційні, сковорода Generous Cook подбає про вас та ваших близьких! У Tefal все, що ми робимо, ми робимо з турботою більше 60 років. З самого початку ми керуємося постійним прагненням до інновацій та створення абсолютно безпечних та високопродуктивних продуктів, що не завдають шкоди навколишньому середовищу. Вони гарантовано не містять PFOA, кадмію та свинцю та виробляються з використанням нашого французького досвіду.
Важлива інформація
 • Титанове антипригарне покриття

  Завдяки титановому антипригарному покриттю Tefal гарантує чудову антипригарну дію день за днем. Будьте готові насолоджуватися збереженням інгредієнтів під час приготування та легким очищенням!

 • Безпечне антипригарне покриття

  У рамках нашого прагнення до здорового приготування їжі з безкомпромісними стандартами безпеки всі наші антипригарні покриття не містять PFOA, свинцю та кадмію — для повного спокою. (Більш суворий контроль, ніж той, який вимагається згідно з діючими правилами контакту з харчовими продуктами. Відсутність PFOA відповідно до чинних норм. Відсутність свинцю, кадмію (без Pb, Cd) означає відсутність навмисного додавання Pb і Cd у покриття та не виявлення тестами, проведеними зовнішні лабораторії).

 • Ідеально підходить для смаження з перемішуванням

  Надзвичайно глибока форма робить приготування смачних смажених страв простішим, ніж будь-коли

 • Передова індукційна технологія

  Завдяки своїй основі Thermo-Fusion™ Tefal забезпечує швидкий і оптимальний розподіл тепла по всій сковороді для ідеального приготування їжі.

 • Технологія Thermo-Signal™

  Технологія THERMO-SIGNAL™ показує ідеальну температуру для початку приготування, що гарантує ідеальну текстуру, колір і смак для смачних та насичених страв щодня.

 • Всі види варильних поверхонь + індукційні

  Підходить для всіх плит, включаючи індукційні (газових, електричних, керамічних, індукційних) для повної універсальності.

 • Вироблено у Франції

  Сковороди розроблені та виготовлені у Франції з урахуванням багаторічного досвіду найкращих майстрів.

 • Tefal - виробник посуду №1  у світі*

  Tefal докладає усіх зусиль для забезпечення ідеальних результатів приготування щоразу, як ви заходите на кухню - а це ще одна причина обрати Tefal!* Джерело: дані Euromonitor International Limited, Home and Garden 2019 edition, brand retail value RSP, 2018.

 • Енергоефективне приготування

  Еко-порада: Удосконалена технологія Thermo-Signal™ забезпечує точну температуру для початку ідеального обсмажування, гарантуючи, що енергія не буде витрачена марно через надто тривале нагрівання вашого посуду.

 • Швидші результати приготування

  Еко-порада: Розрізаючи їжу на менші шматочки, ви досягаєте швидших результатів приготування, скорочуючи час і енергію.

 • Економте енергію на плиті

  Еко-порада: Переконайтеся, щоб під час приготування уся зона нагріву була покрита основою сковороди, для більш енергоефективного приготування щодня.

 • Екологічно чисте приготування їжі

  Еко-порада: серія TEFAL дозволяє готувати без додавання масла. Це корисно для вашого здоров’я, а також для навколишнього середовища. Зменшення споживання тваринного білка є ключовим для зменшення нашого впливу на навколишнє середовище. Це включає в себе молочні продукти, такі як вершкове масло.

Технічні характеристики
Product family Сковорода-вок  
Розмір 28 CM  
Матеріал Алюміній  
Сумісність з варильними поверхнями INDUCTION - GAS - CERAMIC - HALOGEN  
Можливість очищення в посудомийній машині Так  
Назва внутрішнього покриття Антипригарне титанове покриття “Titanium“  
Внутрішнє покриття / обробка Антипригарне покриття  
Індикатор оптимальної температури приготування Thermo-Spot Так  
Зовнішнє покриття / обробка Антипригарне покриття  
Колір зовнішнього покриття GREY - TWINKLE  
Тип дна Індукційне дно  
Тип рукоятки Фіксований  
Розприскувач Тільки сковороди  
Coating characteristic PFOA Free  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Inspiring cooking  
Coating durability (for Pans) X1  
Product specificity Little to no fat cooking  
Diameter cm / Nb of people (for Pans) 28 cm / 4-5 people  
Removable handle No  
Інструкції з експлуатації