TEFAL Tastea Tea Maker BJ551B10

Tastea Tea Maker BJ551B10 Ідеальне заварювання із оптимальною температурою та часом нагріванням

Чайник Tastea дає вам повний контроль над процесом заварювання, з експертною точністю та контролем температури для ваших улюблених видів чаю. Чайник має 8 температурних режимів (40°c, 60°c, 70°c, 80°c, 85°c, 90°c, 95°c,100°c), 10-разове заварювання від 1 хв до 10 хв та можливість зберігати чай теплим до 8 годин. Цей електрочайник готує чай, заварений до досконалості, та має розширені функції для виняткового досвіду приготування чаю.

Довідка: BJ551B10

Електрочайник Tastea

Використовуючи електрочайник TEFAL BJ551B10, ви зможете швидко нагріти воду до оптимальної температури: від 40 С для дитячого харчування до 100 С для чорного чаю. Крім восьми вбудованих температурних режимів, у цій моделі передбачено функцію збереження тепла тривалістю до 8 годин. Комплектація приладу включає знімний заварник з нержавіючої сталі. Оцінюючи характеристики чайника, зверніть увагу на таку корисну опцію, як вибір циклу заварювання. Виставивши оптимальну температуру нагрівання води і час настоювання, ви в будь-який момент зможете приготувати свіжий зелений, білий, трав'яний та інші види чайних напоїв. Управління здійснюється за допомогою зручної та інтуїтивно зрозумілої кнопкової панелі. Електричний чайник виконаний з жароміцного скла. На прозорому корпусі є шкала, що дає змогу дозувати необхідну кількість води (від 0,5 до 1,5 л). Завдяки знімній кришці очищення приладу максимально спрощене.      Щоб купити чайник Tefal з доставкою по Україні, звертайтеся в наш офіційний інтернет-магазин Shop.tefal.ua. За необхідності консультанти дадуть відповідь на всі питання, допоможуть порівняти і вибрати відповідну модель.
Важлива інформація
 • Контролюйте температуру води та рівень насиченості напою, щоб отримати досконалий чай. 

  Готуйте свій чай з експертною точністю: 8 температурних режимів (40, 60, 70, 80, 85, 90, 95 100°C) забезпечують ідеальний рівень температури для всіх ваших улюблених сортів чаю — від білого або зеленого чаю, що заварюється при нижчих температурах, до чорного чаю, що потребує вищої температури.

  10 циклів настоювання чаю, від 1 хвилини до 10 хвилин, дають вам гарантію, що ваш напій розкриє весь свій смак та аромат.

 • Функція збереження тепла

  Виберіть необхідний час збереження тепла від 1 до 8 годин. Ваш напій буде готовий до вживання протягом усього дня і збереже свій смак та користь.

 • Корпус з термостійкого скла об'ємом 1,5 л

  Великий об'єм 1,5 л ідеально підходить для задоволення всіх ваших потреб у гарячих напоях, а корпус із високоякісного термостійкого скла забезпечує тривалу роботу.

 • Електронне керування на цифровому дисплеї

  Цифрове сенсорне керування з великим екраном, щоб легко побачити свій вибір.

 • Знімний заварник із нержавіючої сталі

  Заварюйте чай без зусиль, завдяки високоякісному знімному заварнику з нержавіючої сталі. Він легко та швидко очищується та служить довго.

Технічні характеристики
Матеріал корпусу Скло  
Основа з можливістю обертання на 360 градусів    
Налаштування температури Електронні  
on power base or on handle  
   
Тип розетки Євро  
Shape Right Angle Plug  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Ні, заварник для чаю ніколи не можна ставити в мікрохвильову піч.
Ні, використовуйте тільки заварник лише для нагрівання питної води. Ніколи не використовуйте його для нагрівання молока.
Ні, використовуйте заварник тільки для нагрівання питної води. Ніколи не додавайте цукор.
• Відключіть його.
• Дайте йому охолонути.
• Промийте внутрішню частину скляного корпусу мокрою губкою та протріть пластмасові деталі мокрою ганчіркою.
• Промийте сіточку та кришку під гарячою водою, використовуючи вашу звичайну рідину для миття.
• Завжди перевіряйте, щоб електричні компоненти залишалися сухими.
НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ порошки для чищення або будь-яку іншу абразивну рідину, особливо для нижньої нагріваючої підставки, оскільки це може пошкодити ваш заварник.
Очистіть її м'якою щіткою, сіточку можна мити у посудомийній машині.
Регулярно видаляйте накип із заварника для чаю, бажано після кожних 20–40 використань або частіше, якщо вода містить багато вапняку.
Щоб видалити накип, виконайте зазначені нижче дії.
• За допомогою доступного в продажу 8-відсоткового білого оцту:
- Налийте в заварник 1/2 літра оцту.
- Залиште чайник на 1 годину, не нагріваючи його.
• За допомогою лимонної кислоти:
- Нагрійте 1/2 літра води.
- Додайте 25 г лимонної кислоти й залиште чайник на 15 хв.
Вилийте воду з чайника та промийте його 5–6 разів. За потреби повторіть процедуру.
Ніколи не використовуйте інші методи видалення накипу, окрім рекомендованих.
Ні, у посудомийну машину можна класти тільки сіточку.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ви можете використовувати обидва типи: пакетиковий або листовий (у випадку пакетикового чаю видаліть тег і нитку з пакетику).
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.