Інструкція і часті питання (FAQ) про OPTIMO COMPACT

Довідка : MB401188

Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Нормальним є те, що невелика кількість продуктів залишається не повністю нарізаною / натертою, тому що штовхач не щільно прилягає до гострих лопастей на конусі.
Деяка їжа непридатна для подрібнення / нарізки / тертя. Переконайтеся, що ви використовуєте правильну конус для подрібнення продуктів, які ви намагаєтеся приготувати, і що продукти розташовані в правильному положенні спочатку в трубі перед тим, як будуть нарізати / натерті/ подрібнені. Також інгредієнти, які ви використовуєте, повинні бути твердими та свіжими, щоб отримати задовільні результати та уникнути накопичення продуктів (інформація буде залежати від моделі приладу).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Якщо шматочки їжі прилипли до боків чаші (шинка, цибуля та ін.), Вимкніть пристрій, вийміть вилку з розетки, вийміть шматочки за допомогою лопатки та покладіть їх у чашу. Знову включіть прилад. НІКОЛИ не занурюйте пальці або руки в чашу та не тримайте біля лопасті.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.