Інструкція і часті питання (FAQ) про PREP'LINE HT41313E

Ваш незамінний партнер для випічки!

Prep'Line – це Ваш незамінний партнер для випічки, починаючи від збивання яєчних білків, вершків та замішування тіста ...незліченні можливості з міксером для випічки! Завдяки потужному мотору 450Вт, у Вашому розпорядженні 5 швидкостей та функція «Турбо» для легкого використання та смачного приготування. Більше не потрібно збивати та замішувати продукти вручну, завдяки 2,5 л чаші, яка автоматично обертається на підставці! Ваш незамінний аксесуар для випічки, що завжди під рукою, в якому є 2 вінчика з нержавіючої сталі і гаки для тіста для збивання яєчних білків, вершків та замішування тіста. Всі деталі можна мити в посудомийній машині!

Довідка : HT41313E

Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.